Xiaomi özel albüme eklenen resimler geri geliyor

SUAD

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bıktım artık, aylardır bu sorunla uğraşiyorum. Xiaomi telefonumda galeride yeni bir albüm yaratıyorum ve fotoğrafları içine atiyorum ama geri geliyor eski yerine.
Ve daha büyük sorun ise geri gelmiş fotoğrafları eski yerinden tekrar o albüme atiyorum, bu sefer siliniyorlar. Nereye gitdiklerini bilmiyorum, yardım ederseniz sevinrim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bölüme kopyalıyorsunuzdur belki.
Abi ben bazı resimlerin fotoğraflar bölümünde görülmesini istemiyorum (hani galeriya girdiğinizde önünüze ilk çıkan fotoğraflar varya o bölümden bahs ediyorum) başka bir albümde görünmesini istiyorum bir önerin varmı

Konudan alakasızmı bilmiyorumda benim de oraya gizlediğim dosyalar silindi kendiliğinden.
Evett çözümünü bulursan söyelesene

O bölüme kopyalıyorsunuzdur belki.
Aslında fotoğrafafları albüme eklerken iki seçenek çıkıyo "TAŞI"; "KOPYALA" ben taşıyı seçiyorum ama yine eski yerinde de kaliyo

Abi ben bazı resimlerin fotoğraflar bölümünde görülmesini istemiyorum (hani galeriya girdiğinizde önünüze ilk çıkan fotoğraflar varya o bölümden bahs ediyorum) başka bir albümde görünmesini istiyorum bir önerin varmı

Evett çözümünü bulursan söyelesene

Aslında fotoğrafafları albüme eklerken iki seçenek çıkıyo "TAŞI"; "KOPYALA" ben taşıyı seçiyorum ama yine eski yerinde de kaliyo
Saçma Xiaomi buglarından sanırım. Xiaomi buglarının çözümü pek belli olmuyor. Size önerim Google drive da bir klasör oluşturun. O fotoğrafları oraya atın.

Evet hocam. İnternetsiz bir yöntem istiyorsanız şöyle yapabilirsiniz; dosya yöneticisiyle o fotoğrafları galeri harici bir yerde oluşturduğunuz klasöre atabilirsiniz.
Çokk sağolunn peki son bi şey soriyim diyelimki o resimleri daha sonra yeniden galeriye atmak istiyorum (direveden) nası yapıcam onu

Evet hocam. İnternetsiz bir yöntem istiyorsanız şöyle yapabilirsiniz; dosya yöneticisiyle o fotoğrafları galeri harici bir yerde oluşturduğunuz klasöre atabilirsiniz.
Dosya yöneticisine atdıkdan sonra galeriden silersem bir şey olurmu?

Geri
Yukarı