Xiaomi POCO C40 Fastboot modunda kaldı

dnzozer20

Femtopat
Daha fazla  
POCO C40 cihazım arayüzdeyken donmuştu, 15 saniye basılı tutup yeniden başlatayım dedim. Turuncu yazılı Fastboot moduna girdi, hiçbir şekilde çıkamıyorum. Pilin bitmesini bekledim, pil bitmedi. Ne yapabilirim?

Güç tuşuna basılı tutmayı denediniz mi?

Güç tuşuna basılı tutup denedim, bilgisayarıma ADB + Fastboot kurum Fastboot reload ile denedim, olmadı.

Güç tuşuna basılı tutup denedim, bilgisayarıma ADB + Fastboot kurum Fastboot reload ile denedim, olmadı.

1 dakika basılı tutup kapatmayı denedim, kapanmadı. Sadece Fastboot'u geri getirtti. Cihazda bootloader kapalı ve içinde önemli veriler var, sıfırlamamam gerekiyor.

1 dakika basılı tutup kapatmayı denedim, kapanmadı. Sadece Fastboot'u geri getirtti. Cihazda bootloader kapalı ve içinde önemli veriler var, sıfırlamamam gerekiyor.

Güç tuşu ve ses açma tuşuna bastım, sıfırlama ekranı geldi. O ekranda safe Mode'u seçtim, cihaz normal şekilde açıldı lakin içinde verileri yok. Telefonu kapattım, bu sefer Reboot'a bastım, Fastboot geri geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı