Xiaomi POCO F4 HyperOS güncellemesi geldi mi?

Sakın indirmeyin FPS yerlere düşüyor. 120FPS aldığım oyun 80-90 veriyor, arayüzde takılmalar çok.

Yoo gayet iyi PUBG 60 FPS alıyordum hâlâ 60 FPS alıyorum. Hatda eskiden HDR 60 FPS yok diye hatırlıyorum șimdi gelmiș. Arayüzde de bir sıkıntısı yok.

Yoo gayet iyi PUBG 60 FPS alıyordum hâlâ 60 FPS alıyorum. Hatda eskiden HDR 60 FPS yok diye hatırlıyorum șimdi gelmiș. Arayüzde de bir sıkıntısı yok.
PUBG de sıkıntı yok zaten (hdr 60 vardı zaten).Arayüzde takılmalar var inkar etmeyin boşuna.

Çoğu kullanıcı da memnun değil zaten öyle Yoo yazmakla PUBG testiyle olmuyor o işler.Antutu puanı bile düştü telefonun

Bende kasma yok kardeșim senin telefonu bilmem. Pubg örneğini verdim açıklayıcı olsun diye. Al antutu v10 hyperos

Screenshot_2024-05-12-01-01-52-983_com.android.chrome-edit.jpg

8 GB model mi? 8SE dediğiniz doğru olabilir fakat 6 GB RAM'lı modelde takılmalar var. 6 GB'li modelde RAM az olduğu için takılmalar oluyor.

O testti ben yapmadım silmiștin AnTuTu'yu gece de olduğu içinde yüklememiștim yorum yapan arkadaștan almıștım dademin yükledim tekrar test yaptım 6 GB verisiyonu hiçbir yavașlama yok performans modunda bile testi yapmadım dengelide yaptım. Sizde sorun var diye bașkalarında da olacagı anlama gelmiyor. Șimdi yaptığımada inanmazsanız saate bakın. Daha da inanmazsanız siz bilirsiniz ben memnunum size biși kanıtlamak zorundada değildim.

Screenshot_2024-05-12-12-42-49-066_com.antutu.ABenchMark-edit.jpg

Son düzenleme:
O testti ben yapmadım silmiștin AnTuTu'yu gece de olduğu içinde yüklememiștim yorum yapan arkadaștan almıștım dademin yükledim tekrar test yaptım 6 GB verisiyonu hiçbir yavașlama yok performans modunda bile testi yapmadım dengelide yaptım. Sizde sorun var diye bașkalarında da olacagı anlama gelmiyor. Șimdi yaptığımada inanmazsanız saate bakın. Daha da inanmazsanız siz bilirsiniz ben memnunum size biși kanıtlamak zorundada değildim.

Eki Görüntüle 2193587
Hocam ben size bir şey söylemiyorum zaten sadece telefonda takılmalar var epey sitesinden en son atılan yorumlara bakın mesela güncellemeyi yapanlar da memnun değil.

Hocam ben size bir şey söylemiyorum zaten sadece telefonda takılmalar var epey sitesinden en son atılan yorumlara bakın mesela güncellemeyi yapanlar da memnun değil.
Bende ilk attığım fotoyu epey den aldım zaten ilk yaptığımda bendede kasmalar oluyodu sonra düzeldi. Fotoğrafı atan arkadaș da kasma oluyo demiș 4 gün sonra antutu fotoğrafını atmıș.

Yeni konular

Geri
Yukarı