Xiaomi POCO X3 Pro telefon şarja takıldıktan sonra açılmıyor

Pr4sident

Centipat
Daha fazla  
Telefonu şarja taktım ve açamadım. Telefon tepki vermiyor ne recoverye girebiliyorum ne bir şey yapabiliyorum. Sizce telefona ne olmuş olabilir?

Telefonum Xiaomi POCO X3 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi bitmiş şimdi baktım 2021'in 8. ayında almışım 2 yıllık garantisi var ne yapabilirim?

CPU reball denenerek çözülebilir ama kesin yöntem değil. İyi bir teknik serviste yapılabilir. Cihaz açılsa bile açıldıktan sonra tekrar kapanma ihtimali var.
Bir diğer yol da xiaomi yetkili servisi garantisi bitmiş olsa bile biraz tuzlu bir ücretle yeni anakart temin edebilir. Arayıp sormanız lazım.

CPU reball denenerek çözülebilir ama kesin yöntem değil. İyi bir teknik serviste yapılabilir. Cihaz açılsa bile açıldıktan sonra tekrar kapanma ihtimali var.
Bir diğer yol da Xiaomi yetkili servisi garantisi bitmiş olsa bile biraz tuzlu bir ücretle yeni anakart temin edebilir. Arayıp sormanız lazım.

Telefona anakart değişimi olması çok pahalı olur. Böyle bir telefon için anakart değişimi yapmam onun yerine F5 gibi bir cihaz alırım direkt entegre değişimi olmuyor mu (sorun pmıc kaynaklı)

Geri
Yukarı