Xiaomi POCO X4 satılıp iPhone 8 Plus alınır mı?

Bütçe
10000
Bulunduğum şehirde temiz XS bulamadım letgoda. Telefoncularda ne kadardır sizce sormalı mıyım?

@Adult Çitler o fiyata ikinci el S21 FE sıfır S20 FE alırsınız. Illa iPhone ise en kotu XS bakmaya çalışın.
S20 FE alıcam hocam. Şu an ki telefonumdan 2 yıl önce çıkmış ancak kesinlikle daha performanslı bir telefon.

Son düzenleme:
Bulunduğum şehirde temiz XS bulamadım letgoda. Telefoncularda ne kadardır sizce sormalı mıyım?

S20 FE alıcam hocam. Şu an ki telefonumdan 2 yıl önce çıkmış ancak kesinlikle daha performanslı bir telefon.
Birazcık geç oldu ama S20 FE güzel olmus. SE için cevaba gelirsek ben SE'yi zaten takoz gibi 6.7 inç telefonları sevmediğim için almıştım, yani yazı yazarken veya gezinirken falan problem yok ama tabi büyük ekran seven bi insan için durumlar farklı olabilir, performansı zaten tartışmaya kapalı gözüküyor. Ayrıca aldınız mı yeni telefonu?

Birazcık geç oldu ama S20 FE güzel olmus. SE için cevaba gelirsek ben SE'yi zaten takoz gibi 6.7 inç telefonları sevmediğim için almıştım, yani yazı yazarken veya gezinirken falan problem yok ama tabii büyük ekran seven bir insan için durumlar farklı olabilir, performansı zaten tartışmaya kapalı gözüküyor. Ayrıca aldınız mı yeni telefonu?

Yok hocam Getmobil'den XS Max düşünüyorum. Aslında ihtiyacım olduğundan değil de tamamen IOS'u merak ettiğim için.

18-20k bandında geziyor, ikinci el iPhone 11 bulabilirsiniz belki.
İkinci el, yenilenmiş telefonlar sıkıntı çıkarabilir başım ağrısın istemiyorum. Sanırım SE 2 alacağım. Arkadaşım yeni aldı garantisi devam ediyor fiyatta da yardımcı olacak. Alayım mı sizce 3 4 yıl götürür mü?

İkinci el, yenilenmiş telefonlar sıkıntı çıkarabilir başım ağrısın istemiyorum. Sanırım SE 2 alacağım. Arkadaşım yeni aldı garantisi devam ediyor fiyatta da yardımcı olacak. Alayım mı sizce 3 4 yıl götürür mü?
Hocam iOS 18'i de alıcak bi telefon, yani 3 sene götürür gibi geliyor, ekrandan pişman olmayacaksanız alınabilir hocam ama pişman olacağınız şeyleri almayın, bu telefon gerçekten herkese hitap etmiyor, özellikle dışarda XR 11 kullananları görünce garip oluyo, her şey aynı ama seninki 4.7 inç ekranda komik oluyo biraz ama küçük ekranı severim diyosanız muazzam, yani ben o yüzden aldım zaten, almadan önce bi iphone 7-8-se elinize alıp bakın ekran uygun mu size diye. Kasası gayet iyi zaten.

Geri
Yukarı