Xiaomi Poco X6 Neo Özellikleri Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi Poco X6 Neo

Geçtiğimiz ay Xiaomi, Poco X6 ve X6 Pro modellerinden oluşan X6 serisini piyasaya sürmüştü. Bugün ise serinin üçüncü cihazı olacak Xiaomi Poco X6 Neo adındaki telefonun bazı özellikleri ve tanıtım tarihi ortaya çıktı. Sızıntılarıyla tanınan Yogesh Brar, 91mobiles’e yaptığı açıklamada X6 Neo’nun mart ayında piyasaya sürüleceğini söyledi. Ayrıca Brar, telefonun 120 Hz yenileme hızına sahip […]

Devamı: Xiaomi Poco X6 Neo Özellikleri Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

3 sene önce satın aldığım Poco X3 Pro telefonumla kıyaslayacak olursak, her geçen sene üstüne pek bir şey eklemiyorlar gibime geliyor
Doğru donanım olarak öyle maalesef. X3 Pro bu telefondan daha güçlü mesela. X4 Pro modelinde SD 860 modelinden SD 695 modeline geçmiştiler rezalet örneğin. X5 Pro modelinde de SD 778G vardı, o da X3 Pro kadar güçlü değildi.

3 sene önce satın aldığım Poco X3 Pro telefonumla kıyaslayacak olursak, her geçen sene üstüne pek bir şey eklemiyorlar gibime geliyor.
X6 Pro çıkana kadar geçirliliğini koruyan bir yorumdu.

Neo modeli X6'nın kırpılmış versiyonu olarak düşünülebilir. Poco tarafında ilk defa böyle bir isimlendirme görüyorum.

Doğru donanım olarak öyle maalesef. X3 Pro bu telefondan daha güçlü mesela. X4 Pro modelinde SD 860 modelinden SD 695 modeline geçmiştiler rezalet örneğin. X5 Pro modelinde de SD 778g vardı, o da X3 Pro kadar güçlü değildi.

Orta segment telefonların işlemcileri teknolojiye ayak uyduramıyor bu da insanları amiral gemisi telefonlara itiyor orada da Apple tekel konumunda.

Elimde X3 Pro mevcut. Kendisini ROM ile daha da şahlandırdım ve şakasız X6 serisinden daha iyi. Dikkatimi çeken diğer şey iae UFS 2.0 kullanması. Halbuki X3'de 3.0 mevcut. Gerçekten fazla bir şey eklenmemiş bu X serisi cihaza.

Geri
Yukarı