Xiaomi Redmi 10 2022 alınır mı?

Bütçe
3700

elnurhusy

Hectopat
Herkese iyi sosyaller. Benim 3700 TL bütçem var ve karşıma sıfır kapalı kutu Redmi 10 2022 modeli çıktı. Fiyatı 3500TL. Sizce 3500TL'ye sıfır Redmi 10 alınır mı? Telefonu genelde günlük sosyal medya için ve arada sırada fotoğraf ve video çekimi için kullanacağım. Çok nadiren oyun oynuyorum o da basit oyunlar oluyor genelde. Sıfır olması aklıma yattı. Eğer hak etmiyorsa ikinci elde hangi telefonu önerirsiniz bu bütçede? Teşekkürler şimdiden.

Herkese iyi sosyaller. Benim 3700 TL bütçem var ve karşıma sıfır kapalı kutu Redmi 10 2022 modeli çıktı. Fiyatı 3500TL. Sizce 3500TL'ye sıfır Redmi 10 alınır mı? Telefonu genelde günlük sosyal medya için ve arada sırada fotoğraf ve video çekimi için kullanacağım. Çok nadiren oyun oynuyorum o da basit oyunlar oluyor genelde. Sıfır olması aklıma yattı. Eğer hak etmiyorsa ikinci elde hangi telefonu önerirsiniz bu bütçede? Teşekkürler şimdiden.

Alınır.

Herkese iyi Sosyaller. Benim 3700 TL bütçem var ve karşıma sıfır kapalı kutu Redmi 10 2022 modeli çıktı. Fiyatı 3500TL. Sizce 3500TL'ye sıfır Redmi 10 alınır mı? Telefonu genelde günlük sosyal medya için ve arada sırada fotoğraf ve video çekimi için kullanacağım. Çok nadiren oyun oynuyorum o da basit oyunlar oluyor genelde. Sıfır olması aklıma yattı. Eğer hak etmiyorsa ikinci elde hangi telefonu önerirsiniz bu bütçede? Teşekkürler şimdiden.

Yani 0 olarak olabilir ama 2. El S9-S9+, MI9T-MI9t Pro almak daha iyi olur.

Dediklerinize göre yeterli bir telefon fakat oyun oynadığınız zaman Game Turbo'yu kasmadığı sürece çalıştırmayın telefon alev topuna dönebilir.

Geri
Yukarı