Xiaomi Redmi 10C vs Samsung Galaxy A24

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Hangisi daha fiyat performans? Fazla param yok, hangisini almalıyım? A24 şu an piyasaya çıkmamış olabilir ama yakında çıkacak. Redmi 10C'nin Android 11 ile gelmesi üzücü.

Hangisi daha fiyat performans? Fazla param yok, hangisini almalıyım? A24 şu an piyasaya çıkmamış olabilir ama yakında çıkacak. Redmi 10C'nin Android 11 ile gelmesi üzücü.
Berbat yazılımı yüzünden 10C kafadan eleyin. Samsung Galaxy A24

İşletim sisteminden mi bahsediyorsunuz hocam? Çünkü 10C'de MIUI var diye biliyorum. Samsung Galaxy A24'de ise One UI vardı. Bunların ikisi de Android yalnız.
Ov. Evet hocam yanlışlıkla yazılım demişim. Xiaomi'lerin MIUI sorunu çekilmez, A24 One UI gerçekten daha stabil.

10C'yi 2 ay kullandım, tam bir kanser cihaz. Bırak oyun oynamayı, instagrama girmeyi, telefon öyle bir kasıyor ki arama bile yapamıyordum. En son sattım gitti, kurtuldum. Samsung veya Not 9.

Ben red mi 10C kullanıyorum.Ama cihazda nfc yok pusula yok jiroskop yok sensör yok o yok bu yok oğlu yok 4600 bantlarında ekran kötü çözünürlük olarak 60 hz olduğundan arada ekran titremesi mevcut bazen pikselleri görebiliyorum buraya kadar eksi yönleri ama günlük kullanımda pubgt gibi oyunda 60 fps oynatabiliyor çoğu oyunda üzmez lakin günümüz şartlarında en düşük zaten 4 ram altı olmamalı bu da internette gezinme sosyal platformlar kullanımı gibi oyun harici ısınma donma kasma yapmıyor şarj ömrü uzun 2 günde bir takıyorum toplam 41 saat gibi süre sonrasında şarj ediyorum (oyun vs oynamadığım süreçlerde) kısacası günlük kullanımlarımdan memnunum ama işi oyun tarafına atarsan üzer çünkü ne kadar köfte o kadar ekmek tabirinde bir cihaz

Bu arada Android 12 giriş seviyesi için tatmin edici değerlendirmeye alabilirsin.. Al demiyorum ama 4600 gibi bir rakama el değmemiş 0 cihaz..

Geri
Yukarı