Xiaomi Redmi 6A kasıyor

Geçen sene Kasım ayında almıştım. İlk 4 ay falan sorun yoktu ama kutudan çıkarır çıkarmaz kurup YouTube'ye girdim ve videolar donuyordu ses akıcı ama görüntü donuyordu. 4 aydan sonra telefon kafayı yedi. Şimdi daha kötü Instagram videoları kasıyor bazı videolar kendi kendine kapanıyor. Oyun oynamıyorum Instagram WhatsApp falan. Kendi uygulamasından falan atıyor optimize ile ilgili bir şey diyor attığında. Instagram videoları donduğunda yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ana ekranda bile donma kasma oluyor. Ne yapmam lazım? Yardım edin kaç aydır böyle kafayı yiyeceğim.

Geçen sene Kasım ayında almıştım. İlk 4 ay falan sorun yoktu ama kutudan çıkarır çıkarmaz kurup YouTube'ye girdim ve videolar donuyordu ses akıcı ama görüntü donuyordu. 4 aydan sonra telefon kafayı yedi. Şimdi daha kötü Instagram videoları kasıyor bazı videolar kendi kendine kapanıyor. Oyun oynamıyorum Instagram WhatsApp falan. Kendi uygulamasından falan atıyor optimize ile ilgili bir şey diyor attığında. Instagram videoları donduğunda yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Ana ekranda bile donma kasma oluyor. Ne yapmam lazım? Yardım edin kaç aydır böyle kafayı yiyeceğim.

Bence değiştirin çünkü bu telefona bir şey yapmak zor duruyor.

Kaç kere sıfırladım olmuyor ki.
O zaman, eğer bilginiz varsa, önyükleyici kilidini açıp GSI kurun.

GSI kurulumunu eğer doğru bir şekilde yapmazsanız telefonunuz brick (tuğla) olabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Ayrıca garanti dışı kalabilir. Tamamen başarılı kurulumda ise bazı özellikler doğru şekilde çalışmayabilir veya hatalar olabilir.

En kolay çözüm telefonu değiştirmek. Çünkü bu işlemci ve RAM ile belli bir sınırı var. Eğer isterseniz telefon önerisi yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı