Xiaomi Redmi 9A yazılım dosyası

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi 9A annemin telefonu yazılım attarken erorr verdi bana uygun yazılım dosyası lazım da Mi Flash da flashlayarak erorr verdi ve yapamadım yazılım dosyasına ihtiyacımız var.

Bu sayfadan Fastboot olanı indirip C diskinin ana dizinine çıkar sonra Mi Flash'a klasörü göster.
Clean all seçerek flashla.
masaüstüne atsak c ye atmasak

Fastboot rom yerine recovery rom indirmiş olabilirsiniz.

Xiaomi Firmware Updater

Buradan modelinize uygun romu indirip kurulum adımlarını tekrar yapabilirsiniz.
hocam şimdi fastboot u indirdik error vermişti

C ye nasıl atayım direk masaüstüne atılsa.

Hocam hangisini indireceğiz global olanını mı?

1664979717818.png

Bir klasörü buraya çıkarmak çok zor olmamalı bence. Siz en iyisi internetten bol bol önce Fastboot ROM nasıl atılır onu izleyin sonra buradan yardım istemeye devam edin.

Bu siteden mi indirdiniz? Bazen gözden kaçabiliyor buradan indirip bir daha deneyin. Eğer yine olmuyorsa ROM yükleme aşamasında izlediğiniz adımları gözden geçirin. Eğer yine yapamıyorsanız aşağıda verdiğim siteden yardım alabilirsiniz.

Redmi 9/9A/9C

Masaüstüne atabilir miyiz ROM'u?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteden mi indirdiniz? Bazen gözden kaçabiliyor buradan indirip bir daha deneyin. Eğer yine olmuyorsa ROM yükleme aşamasında izlediğiniz adımları gözden geçirin. Eğer yine yapamıyorsanız aşağıda verdiğim siteden yardım alabilirsiniz.

Hocam oradaki insanların çoğu daha kilit kapalı iken yükleme yaptırmaya çalışıyor. Başka forumlara da lütfen yönlendirmeyin yasak diye biliyorum ben ceza yememeniz için söylüyorum.

Masaüstüne atabilir miyiz ROM'u.

Bootloader kilidiniz açık mıydı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı