Xiaomi Redmi 9C kasıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Beni belki hatırlarsınız, daha öncelerde telefonla alakalı başlıklar açmıştım. Vallahi açık konuşmak gerekirse; benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Beğendiğim teli tekrardan aldım. Tel; Xiaomi Redmi 9C. Her neyse, bu teli 2 gün önce alırken bizimle ilgilenen eleman telefonu(telefon telefon kutusunun içindeyken) yarım metre kadar bir yükseklikten düşürdü. Telefonu incelediğimde bir şey yoktu, sadece biraz kasıyordu o kadar. Adam da yeni açıldığındandır, kendine gelir dedi. Ben de öyle düşündüm, fakat düşündüğüm gibi olmadı. Telefon geçişlerde, kaydırmalar da falan kasıyor. Acaba düşmesiyle mi alakalı? Yoksa Xiaomi ile alakalı bir sorun mu bu? Update falan filan, ya da Xiaomi'nin direk kendisi işte ki yine Update ile işleyebilirler kullanıcıya. Redmi 9C kullanan bir arkadaşımız var mı, burada normal mi değil mi, beni bir haberdar etse? Vallahi çok sevap geçer. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annemde de aynı telefon var. İlk aldığımızda kasmalar oluyordu. Sonradan ne hikmetse düzeldi. Sizde de düzeleceği garantisini vermek istemem.
Hocalarım, bu cihaz android 11 almamış mıydı? Ben de olan neden hala android 10?

Annemde de aynı telefon var. İlk aldığımızda kasmalar oluyordu. Sonradan ne hikmetse düzeldi. Sizde de düzeleceği garantisini vermek istemem.
Cihazı güncellediyseniz düzeltme yaması vermişlerdir.
Ayrıca cihazınız Türkiye ROM'u kullanıyorsa Türkiye için Android 11 henüz yayınlanmamış olabilir.

Cihazı güncellediyseniz düzeltme yaması vermişlerdir.
Ayrıca cihazınız Türkiye ROM'u kullanıyorsa Türkiye için Android 11 henüz yayınlanmamış olabilir.
Türkiye ROM'unu kullanıp kullanmadığını nereden anlayacağım ve ROM ne demek hocam? Size zahmet bilgilendirebilirseniz sevinirim, yorduk biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı