Xiaomi Redmi 9C telefon kendi kendini yeniliyor

Bütçe
Redmi 9C
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
aşırı kötü bir bilgisayarım var yazmaya utanıyorum
Redmi 9C kullanıcısıyım ve TikTok izlerken uygulamadan atıyor sanki yeniden başlatılmış gibi yenileniyor. Telefon hafızasında 90 GB boş alan var. Bu neden oluyor?

indirdim napıcam?
Ana menuden sistem kismina girince kullanilabilir ram orani gozukecektir. Bu sorunu bir nebze gidermek icin CCleaner uygulamasini oneririm.

Baktığımda sadece 2 GB kullanabilen RAM var bunu nasıl azaltıcam telefon boşa arka planda bir şey yok.

Hocam 2 GB kullanilabilir varsa bir anormallik yok. Cihazda zaten 3GB RAM mevcut. Instagram'da gezeken arka planda AIDA 64 de degerlere bakin. Buyuk ihtimalle Instagram cihaza agir geliyor. Mate 20 litedede ayni sorunu yasamistim.

Ana menuden sistem kismina girince kullanilabilir RAM orani gozukecektir. Bu sorunu bir nebze gidermek icin CCleaner uygulamasini oneririm.

Hocam 2 GB kullanilabilir varsa bir anormallik yok. Cihazda zaten 3GB RAM mevcut. Instagram'da gezeken arka planda AIDA 64 de degerlere bakin. Buyuk ihtimalle Instagram cihaza agir geliyor. Mate 20 litedede ayni sorunu yasamistim.

Hayır 4 GB RAM 128 GB hafıza var.

Yeni konular

Geri
Yukarı