Xiaomi Redmi 9T Global ROM kurulurken "Error:flash timeout 10468" hatası

Winpat

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz
Takılı RAM : 16,0 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 1650
Merhaba. Redmi 9T kullanıyorum. Endonezya ROM'undan global ROM'a geçiş yapacaktım. Dosyayı Mi Flash tool isimli programdan açtım. Başlattım. 705 saniye olduğunda resimdeki gibi error: Flash timeout10468 hatası veriyor. Hatanın kaynağı nedir bilen varsa? Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Stock ROM içindeki flash_all.bat dosyası ile kurun. Birkaç gün önce Mi Flash sürümleri arasında boğuştuktan sonra direkt .bat üzerinden sorunsuz ROM kurulumu yaptım.

Stock ROM içindeki flash_all.bat dosyası ile kurun. Birkaç gün önce Mi Flash sürümleri arasında boğuştuktan sonra direkt .bat üzerinden sorunsuz ROM kurulumu yaptım.

Yani direkt dosya kaynağının içindeki bat dosyasını tıklatıp mı kurulum yapabiliyorum?

Evet Fastboot komutları aracılığıyla yüklemeyi yapacak. Aslında Mi Flash aracı da bu Fastboot komutları ile çalışıyor. Tek farkı arayüzü olması ve bir hata aldığınızda gösterebilmesi.

Bu komutlara nereden erişebilirim ya da bir video var mı nasıl yapmam gerektiğini gösteren.

Komutları nasıl gördüğünü, nasıl eriştiğini gösteriyor. Anlatımda yaptığı şekilde yapmanı önermem. Sadece örnek amacı iki komut girmiş. Romu kurmak için klasörde bulunan bütün dosyaları doğru şekilde flaşlamak gerekli. Cihazdan cihaza dosyalar ve isimleri değişiklik gösterebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı