Xiaomi Redmi 9T vs. 9

Konuyu uzun süreden sonra açıyorum ama ben Redmi 9 ya da 9T alacağım karar veremedim. Sizce hangisini alayım? 9T daha cok istiyorum ama biraz araştrdım şikayet edenler çok. Kararsız kaldım.

Redmi 9T kullanıyorum. Sakın 9T alma hatta bir mağaza da görürsen görmemiş gibi davran o derece kötü bir telefon. Redmi'nin hiçbir telefonunu alma MIUI stabil bir performans vermiyor.

Kamera ve batarya olarak Redmi 9T daha iyi. Yonga performansları birbirine yakın. Redmi 9 GPU olarak daha iyi. İkisi arasından önerim 9t. Bütçen ne kadar?

3700TL. Yani bilmiyorum 9ile 9T arasında kalmıştım bazıları çok iyi diyor bazıları alma diyor aşırı kararsızım.

Redmi 9T kullanıyorum. Sakın 9T alma hatta bir mağaza da görürsen görmemiş gibi davran o derece kötü bir telefon. Redmi'nin hiçbir telefonunu alma MIUI stabil bir performans vermiyor.

Hangi sıkıntıları var? Araştırdım bayağı bazıları aşırı iyi falan diyor zaten ben normal kullanacagım bir de arada eglencesine PUBG tarzı oyunlar oynuyorum.
3700TL. Yani bilmiyorum 9ile 9T arasında kalmıştım bazıları çok iyi diyor bazıları alma diyor aşırı kararsızım.

Peki hangi telefonu önerirsiniz?

Hangi sıkıntıları var? Araştırdım bayağı bazıları aşırı iyi falan diyor zaten ben normal kullanacagım bir de arada eglencesine PUBG tarzı oyunlar oynuyorum.

Telefon çok fazla donuyor ve zaman zaman Instagram, YouTube gibi programları kullanırken kendi kendine uygulamalar çöküyor. Kilit ekranına yüz tanıma koyunca ve telefonu açmaya çalışınca eğer telefon yüzünüzü tanıyamıyorsa kilit ekranı siz kilidi açmaya çalışırken inanılmaz şekilde kasmaya başlıyor. Kamera da ara sıra donabiliyor veya kameranın açılması uzun sürebiliyor. Oyun performansı olarak da pek bir şey diyemem telefondan oyun oynayan biri değilim, telefonda birkaç kez PUBG oynamıştım benim için kabul edilebilir bir performans vermişti. Kısaca telefon hiç iyi değil, kendine ait programlar da reklam çıkıyor ( MIUI yüzünden galiba ) tavsiye etmiyorum yani. Redmi'den uzak durun. ( Şu an aklıma gelmeyen birçok sorunu daha var telefonun )

Yeni konular

Geri
Yukarı