Xiaomi Redmi Airdots alınır mı?

Müzik dinlemek için sıkıntısız kullanırsınız. Fakat görüşme konusunda çok başarılı değil. Mikrofon tarafı çok kuvvetli olmadığı için sesiniz karşı tarafa bazen çok net gitmeyebiliyor. Özellikle biraz gürültülü bir ortamda ise sıkıntı çıkartıyor.

Ortalıkta çok fazla çakması gezen bir kulaklık. Satın alırken dikkatli olun. Satıcı Hepsiburada değil o yüzden dikkatli olmak lazım.

Müzik dinlemek için sıkıntısız kullanırsınız. Fakat görüşme konusunda çok başarılı değil. Mikrofon tarafı çok kuvvetli olmadığı için sesiniz karşı tarafa bazen çok net gitmeyebiliyor. Özellikle biraz gürültülü bir ortamda ise sıkıntı çıkartıyor.

Görüşme gibi şeyler yapmayacağım hocam. Okuldan eve giderken müzik dinlemeye yetsin yeter benim için.

300TL bandında bütçem var. QCY T13 önerecek çoğunluk biliyorum fakat nedense sevemedim kulaklığı. Biraz kaba duruyor. Başlıktaki model gibi minik hoş gözüken bir model var mı bu fiyat bandında önerebileceğiniz?

Başlıktaki model bu https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-hbv00000k41em

Ben arkadaşımdan alıp kullanmıştım ve kendi kulaklığıma göre çok sevmiştim bence kötü bir kulaklık değil.

Açıkçası uzun bir zamandır kullanıyorum. Fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. Ben cihazdan memnunum.

Yalnız ürünün çok sahtesi bulunuyor o nedenle kurumsal firmalardan almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı