Xiaomi Redmi Airdots Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Muhammed.K

Decapat
Kulaklığı aldığımda çok iyiydi, hiçbir sorunu yoktu. Aldıktan 2-3 ay sonra kulaklıklar telefona bağlanıyor, üstündeki butonlar çalışıyor fakat ses kulaklıktan değil telefondan gelmeye başladı. Telefonda mı sorun var diye bilgisayara bağladım onda da aynı sorun oldu.

Dostum ürünü ben yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ve canavar gibi çalışıyor .Ürünün piyasada çok gezen çakma airdots olabilir.
Bu videoyu izleyip test edebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum ürünü ben yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum ve canavar gibi çalışıyor .Ürünün piyasada çok gezen çakma airdots olabilir.
Bu videoyu izleyip test edebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kulaklık orjinal. Kulaklığın ucundaki silikonu çıkartınca gri yazılar var. Kulaklığı teknostore dan aldım. Üründen çok memnundum 2 gündür böyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı