Xiaomi Redmi Airdots S kulaklık nasıldır?

Merhaba, daha önce bu ürünü kullanmıştım. Yürüyüş ve bisiklet sürüşü sırasında her iki kulaklık takmak benim için risk oluşturduğundan genellikle sağ tarafı tercih ettim. Ancak 3-4 ay geçtikten sonra fark ettim ki sağ tarafta ses azalması yaşanıyor. Kulak içinde olduğu için içerisinin tıkandığını düşündüm. Bu nedenle servise gönderme gereği duymadım ve elimden geldiğince yardımcı aparatlar ile temizliğini yaptım, ancak maalesef sonuç değişmedi.
Daha sonra sadece sol kulaklığı kullanmaya başladım ve o da 1 ay içinde sesini azalttı. Ses azalma problemi yaşamıştım. Eğer biraz daha maddi imkanınız varsa, 1 yıldır kullandığım Huawei Freebuds Se modelini öneririm.

Merhaba, daha önce bu ürünü kullanmıştım. Yürüyüş ve bisiklet sürüşü sırasında her iki kulaklık takmak benim için risk oluşturduğundan genellikle sağ tarafı tercih ettim. Ancak 3-4 ay geçtikten sonra fark ettim ki sağ tarafta ses azalması yaşanıyor. Kulak içinde olduğu için içerisinin tıkandığını düşündüm. Bu nedenle servise gönderme gereği duymadım ve elimden geldiğince yardımcı aparatlar ile temizliğini yaptım, ancak maalesef sonuç değişmedi.
Daha sonra sadece sol kulaklığı kullanmaya başladım ve o da 1 ay içinde sesini azalttı. Ses azalma problemi yaşamıştım. Eğer biraz daha maddi imkanınız varsa, 1 yıldır kullandığım Huawei FreeBuds SE modelini öneririm.

Max 400 TL başka ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı