Xiaomi Redmi Airdots s şarj olunca ön paneldeki ışık yanıp sönüyor

Wroozlyr

Decapat
Daha fazla  
Daha yeni almış olduğum Redmi Airdots hakında bilgim yok. Ama şarj olurken ön panelden kırmızı ışık yanıp sönüyor. Bunda bir sıkıntı mı var demektir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj oluyorken kırmızı ışık yanıyor sadece. Tam dolduğunda yanıp sönüyor muydu emin değilim. Normalde sabit kırmızı yanması gerekiyor şarj olurken.

Daha yeni almış olduğum Redmi Airdots hakında bilgim yok. Ama şarj olurken ön panelden kırmızı ışık yanıp sönüyor. Bunda bir sıkıntı mı var demektir?

Aynı kulaklığa sahibim,Şarj olduğu zaman sabit kırmızı ışık yanar şarj tam dolduğu zamanda hiç bir ışık yanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni sey bende de oluyor trendyoldan aldim ve suan sarja taktim daha bugun 10 dk once geldi sarja taktim ve onde kirmizi bir isik ( kucuk ) yanip sonuyor sizce cakma mi yoksa sorun mu var yoksa sorun yok rahatlayabilir miyim?
Ayni sey bende de oluyor trendyoldan aldim ve suan sarja taktim daha bugun 10 dk once geldi sarja taktim ve onde kirmizi bir isik ( kucuk ) yanip sonuyor sizce cakma mi yoksa sorun mu var yoksa sorun yok rahatlayabilir miyim?
Acıl cevap pls

Yeni konular

Geri
Yukarı