Xiaomi Redmi Earbuds Basic 2 ses düzeyi azken fazla veriyor

MerXka

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Earbuds Basic 2 almıştım birkaç gün önce. Telefon en kısık haldeyken bile kulaklıktaki ses böyle orta düzey şiddetinde ses veriyor normalde sesinin daha düşük olması lazım 1. kademedeyken sanki 5. 6. Kademeye almışım gibi ses geliyor. İlk defa böyle bir şey başıma geliyor. Kablolu kulaklıklarımda böyle bir sorun yoktu. Benim gibi aynı sorunu yaşayıpta çözümü bulan var mı ya da yardımcı olabilecek olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle sıkıntı Xiaomi de. Samsung ve Apple harici tüm cihazlarda bu sıkıntı var. Kulaklık değil, normal hoparlör ile bile gece en kısık ses seviyesinde bişey dinlemek imkânsız. Elimle hoparlör kısmını kapamak zorunda kalıyorum gece yatakta birşeyler izlerken. 1 tık daha kısınca da ses tamamen kapanıyor.
Kesinlikle sıkıntı Xiaomi de. Samsung ve Apple tüm cihazlarda bu sıkıntı var. Kulaklık değil, normal hoparlör ile bile gece en kısık ses seviyesinde bişey dinlemek imkânsız. Elimle hoparlör kısmını kapamak zorunda kalıyorum gece yatakta birşeyler izlerken. 1 tık daha kısınca da ses tamamen kapanıyor.

Kesinlikle sıkıntı Xiaomi de. Samsung ve Apple tüm cihazlarda bu sıkıntı var. Kulaklık değil, normal hoparlör ile bile gece en kısık ses seviyesinde bir şey dinlemek imkânsız. Elimle hoparlör kısmını kapamak zorunda kalıyorum gece yatakta bir şeyler izlerken. 1 tık daha kısınca da ses tamamen kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı