Xiaomi Redmi Note 10 açılmıyor

Harpocrates

Hectopat
Hiçbir sorunu yok, güç tuşuna basılı tuttum açılmadı, güç + ses yükseltme basılı tuttum yine açılmadı, ses azaltma + güç tuşuna basılı tuttum yine açılmadı, güç+ ses azaltma + yükseltme aynı anda yaptım ve hepsinde basılı tuttum yine olmadı. Telefon hiçbir şekilde tepki vermiyor şarjı vardı, şarja koydum yine tepki yok, çözümü nedir? Xiaomi Redmi Note 10 cihaz.

Telefonun sesi açılmıyordu, sessiz alınmış bende sessize almayi kapatmaya çalıştım kapanmadı, sorunu da yoktu youtube falan açılıyordu, sonra telefonu güç düğmesine basıp yeniden başlat dedim ve hiçbir şekilde bir daha tepki vermeden kapandı açılmadı

Update yapılırken telefonu kapatmışsınız. Bu sorun genelde o yüzden oluyor. Yetkili servis dışında çözümü yok. (Otomatik güncellemeleri bu yüzden kapatmalısınız Xiaomilerde)

Donanımsal bir sorunu yok, telefonun tuşlarına basmıştım kapatmadan önce, telefonu kapattim ve hiçbir şekilde açılmadı, ses tuşları ve güç tuşu çalışıyordu kapatmadan basmıştım onlara zaten.

Bilgisayara bağlamayı deneyin cihazın kilidi açıksa tekrar ROM yazmayı deneyebilirsiniz onun dışında servis tek çözüm gibi bazı telefoncular bu işlemleri yapıyorlar ama önermem.

Geri
Yukarı