Xiaomi Redmi Note 10 alınır mı?

Bütçe
7500
Bu bütçede daha iyi cihazlar var. Bütçenizi yükseltebiliyorsanız Realme 9 Pro öneririm.

Samsung önermeyin çabuk kasmaya başlıyor demişsin dostum ama Xiaomi daha kötü değil mi? Redmi Note 9 var kuzenimde aldıktan bir kaç sene sonra inanılmaz kasmaya başladı. Redmi Note 8 Pro var bende ve yavaştan kasma izlerini göstermeye başlıyor.

Bu bütçede daha iyi cihazlar var. Bütçenizi yükseltebiliyorsanız Realme 9 Pro öneririm.

Maalesef.

Bu fiyata M14 5G varken bunu almak saçma olur. Samsung'ta söylediğiniz gibi bir problem yaşamadım.

Bende M12 var YouTube bile kasmaya başladı.

Samsung önermeyin çabuk kasmaya başlıyor demişsin dostum ama Xiaomi daha kötü değil mi? Redmi Note 9 var kuzenimde aldıktan birkaç sene sonra inanılmaz kasmaya başladı. Redmi Note 8 Pro var bende ve yavaştan kasma izlerini göstermeye başlıyor.

Hocam siz önerin bari düzgün bütçem yok.

Hocam M12 zaten eski ve güçsüz bir cihaz. Siz kaç yıldır kullanıyorsunuz? En son ne zaman sıfırladınız? Gidip yeni bir cihaz alacağınıza 2021'de çıkmış Redmi Note 10 alıp ne yapacaksınız? Bence bu fiyata en iyisi M14 5G.

Maalesef.

Bende M12 var YouTube bile kasmaya başladı.

Hocam siz önerin bari düzgün bütçem yok.
O zaman M14 öneririm. Bahsettiğiniz cihazdan çok daha iyi bir cihaz.

Hocam M12 zaten eski ve güçsüz bir cihaz. Siz kaç yıldır kullanıyorsunuz? En son ne zaman sıfırladınız? Gidip yeni bir cihaz alacağınıza 2021'de çıkmış Redmi Note 10 alıp ne yapacaksınız? Bence bu fiyata en iyisi M14 5G.

Salgın zamanında almıştım 2-3 kere format attım bu arada bir olay olmuştu inanır mısınız bilemem eve yorgun dönmüştüm telefonu masaya bıraktım birden kendi kendine ekranı açılıp kapanmaya başladı kamera yüzümü algılıyor sandım solumdaki masaya koydum PC de oyuna girdim fakat tekrar etmeye başladı ekranı açtıgımda sürekli USB çıkarıldı takıldı yazısı gelmişti servise götürdüm soketin bozuldugunu söylediler bu nasıl oluyor? Şarja takmadım.

Salgın zamanında almıştım 2-3 kere format attım bu arada bir olay olmuştu inanır mısınız bilemem eve yorgun dönmüştüm telefonu masaya bıraktım birden kendi kendine ekranı açılıp kapanmaya başladı kamera yüzümü algılıyor sandım solumdaki masaya koydum PC de oyuna girdim fakat tekrar etmeye başladı ekranı açtıgımda sürekli USB çıkarıldı takıldı yazısı gelmişti servise götürdüm soketin bozuldugunu söylediler bu nasıl oluyor? Şarja takmadım.
Ben hiç görmedim duymadım ama internet'te yaşayan var ve çözümleri de mevcut. Garip bir problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı