Xiaomi Redmi Note 10 kasıyor

Hocam çalıştı ekran geldi fakat istediğim şeyler yok örneğin videoda Reboot'a girip recoverye giriyor ama bende reboot System Now var sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi turuncu renkte tilki gelmedimi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam şu an yapıyorum videodakiyle aynılarını gelişmeleri aktaracağım bir de ben yeniden başatırken ses tuşuna bastığımda orangefox açılmıyordu bunu bir deniyeyim döneceğim.

gelmedi hocam maalesef...

Son düzenleme:
Minimal ADB var hocam beceremedim bir türlü ama şu an attığınız linki indiriyorum bir de öyle deniyeyim.

Eğer minimal ADB olmazsa platform Tools aracını indirin.

Minimal ADB var hocam beceremedim bir türlü ama şu an attığınız linki indiriyorum bir de öyle deniyeyim.

İçinde recovery. İmg yi platform Tools dosya konumunun içine atın. Atdıktan sonra dosya gezginin yukrasında yer alan dosya konumunu silip CMD yazın ve tek tek bu komutları girin
Fastboot devices " cihazı görünüyorsa devam edin"
Fastboot flash recovery recovery.img yazıp enter basın yükleme bitdikden sonra Fastboot reboot yazın ve ses artırma tuşuna basılı tutun orangefox açılıçak.

Son düzenleme:
Eğer minimal ADB olmazsa platform Tools aracını indirin.

İçinde recovery. İmg yi platform Tools dosya konumunun içine atın. Atdıktan sonra dosya gezginin yukrasında yer alan dosya konumunu silip CMD yazın ve tek tek bu komutları girin
Fastboot devices " cihazı görünüyorsa devam edin"
Fastboot flash recovery recovery.img yazıp enter basın yükleme bitdikden sonra Fastboot reboot yazın ve ses artırma tuşuna basılı tutun orangefox açılıçak.
Hocam böyle oluyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNGfc2.PNG
    Ekran Alıntısı.PNGfc2.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı