Xiaomi Redmi Note 10 Lite fastboot ekranında sıkışıp kaldı

sugeknight92

Femtopat
Merhaba dostlar, bugün telefonumda gezerken telefonuma MIUI güncellemesi geldiğini gördüm ve bu güncellemeyi indirmeye başladım fakat indirirken bir şeyler oldu ve telefon fastboot ekranına geldi. İnternette araştırmama rağmen yaptığım tüm denemeler karşısında sorunu çözemedim. Power tuşuna basılı tutuyorum mi yazısı çıktı fakat 2 saniye içerisinde yeniden fastboot ekranına döndü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

AhmetRyzen

Decapat
Makaleler
1
Yer
Adana Kebap yiyor.
Merhaba dostlar, bugün telefonumda gezerken telefonuma MIUI güncellemesi geldiğini gördüm ve bu güncellemeyi indirmeye başladım fakat indirirken bir şeyler oldu ve telefon fastboot ekranına geldi. İnternette araştırmama rağmen yaptığım tüm denemeler karşısında sorunu çözemedim. Power tuşuna basılı tutuyorum mi yazısı çıktı fakat 2 saniye içerisinde yeniden fastboot ekranına döndü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Güç tuşuna basılı tut. Kapanacaktır.

Artı -1 Eksi

Eryd

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Büyük ihtimalle cihazınız IMEI atılmış bir cihaz ve bu işlem sonrası Twrp kaldırılmamış. Kimden aldıysanız ona götürün, hallederler.

Artı -1 Eksi

Üye 6767

Kilopat
Makaleler
1
Cihazın kilidi açık mı? Cihaza Mi Flash ile cihaza uygun ROM'u flaşlayın. Bu verilerinin silinmesine neden olacak. Ama yüksek ihtimal sorunu çözecek.

Yukarı