Xiaomi Redmi Note 10 Lite fastboot ekranında sıkışıp kaldı

sugeknight92

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bugün telefonumda gezerken telefonuma MIUI güncellemesi geldiğini gördüm ve bu güncellemeyi indirmeye başladım fakat indirirken bir şeyler oldu ve telefon fastboot ekranına geldi. İnternette araştırmama rağmen yaptığım tüm denemeler karşısında sorunu çözemedim. Power tuşuna basılı tutuyorum mi yazısı çıktı fakat 2 saniye içerisinde yeniden fastboot ekranına döndü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba dostlar, bugün telefonumda gezerken telefonuma MIUI güncellemesi geldiğini gördüm ve bu güncellemeyi indirmeye başladım fakat indirirken bir şeyler oldu ve telefon fastboot ekranına geldi. İnternette araştırmama rağmen yaptığım tüm denemeler karşısında sorunu çözemedim. Power tuşuna basılı tutuyorum mi yazısı çıktı fakat 2 saniye içerisinde yeniden fastboot ekranına döndü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Güç tuşuna basılı tut. Kapanacaktır.

Artı -1 Eksi
Ses+ açma+ ses kapama +güç tuşuna basın kapanınca tuşları bırakın.
Merhaba aynı sorunu bende yaşadım çözümü
Ses+ açma+ ses kapama+güç aynı anda basın telefon kapanınca hepsini bırakın açılacaktır veya çince 3 satırlı yazı çıkacak en alttaki ne basın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı