Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8 GB+256 GB alınır mı?

Bütçe
10.000 TL
Fikrlerin benim için çok önemli. Ama nasıl 108MP Kameraya çöp diyorsun hala anlamış değilim inceleme videolarında kamera çekimleri çok iyi çıkıyor. Zaten PUBG işim olmaz başka ne sorunu varki?
Bence ideal günlük kullanımda işe yarayan telefon çok oynayacağım oyun yok zaten

Not: Güvenlik Konusundundan Anlayan arkadaşlar Şu Sorumada Yardımcı Olsunlar Lütfen

Hocam arkadaş çamur atmış,tam bir fiyat performans ürünü bu fiyattan kaçmaz.

Fikrlerin benim için çok önemli. Ama nasıl 108MP Kameraya çöp diyorsun hala anlamış değilim inceleme videolarında kamera çekimleri çok iyi çıkıyor. Zaten PUBG işim olmaz başka ne sorunu varki?
Bence ideal günlük kullanımda işe yarayan telefon çok oynayacağım oyun yok zaten

Not: Güvenlik Konusundundan Anlayan arkadaşlar Şu Sorumada Yardımcı Olsunlar Lütfen

Herşey MEGAPİKSEL olayında bitmiyor çünkü. Kamerada kullanılan lens, sensör beş para etmez. Adam akıllı bir çekim yapmak istiyorsan stüdyo ortamında veya bol bol ışıklı bir ortamda çekim yapacaksın. Günlük kullanımda kamerası insanı sinir ediyor. Geçişler sorunlu. Kamera çoğu zaman MIUI'den kaynaklı erişim hatası veriyor telefonu yeniden başlatmak gerekiyor. Optik Görüntü Sabitleyici yok. Ev ortamında video çekerken ışıktan ötürü kamerada siyah dalgalanmalar oluşuyor. O mesajıma beğenmedim falan diyenler cihazı kullanıyorsanız eğer sadece iyi yanlarını anlatmayın. Kullanmıyorsanız da yorum yapmayın mesajıma. Oturur sana cihazı almaman için sabaha kadar bir ton laf yaparım. Redmi serisi alınmaz. Ben mecbur kaldığım için aldım. Keyif senin almak istiyorsan buyur al. Deneyimlemiş olursun. Cihazın iyi yanları yok mu? Tabi ki var. Batarya günlük kullanım için yeter de artar. Cihaz günlük kullanıma ideal.

Hocam arkadaş çamur atmış,tam bir fiyat performans ürünü bu fiyattan kaçmaz.
Yav he tamam. Kullanıyorsun ya cihazı dünyanın en iyi telefonu bu kardeşim aynen. İphone 14 çöp Redmi Note 10 Pro alın.

Her şey megapiksel olayında bitmiyor çünkü. Kamerada kullanılan lens, sensör beş para etmez. Adamakıllı bir çekim yapmak istiyorsan stüdyo ortamında veya bol bol ışıklı bir ortamda çekim yapacaksın. Günlük kullanımda kamerası insanı sinir ediyor. Geçişler sorunlu. Kamera çoğu zaman MIUI'den kaynaklı erişim hatası veriyor telefonu yeniden başlatmak gerekiyor. Optik görüntü sabitleyici yok. Ev ortamında video çekerken ışıktan ötürü kamerada siyah dalgalanmalar oluşuyor. O mesajıma beğenmedim falan diyenler cihazı kullanıyorsanız eğer sadece iyi yanlarını anlatmayın. Kullanmıyorsanız da yorum yapmayın mesajıma. Oturur sana cihazı almaman için sabaha kadar bir ton laf yaparım. Redmi serisi alınmaz. Ben mecbur kaldığım için aldım. Keyif senin almak istiyorsan buyur al. Deneyimlemiş olursun. Cihazın iyi yanları yok mu? Tabii ki var. Batarya günlük kullanım için yeter de artar. Cihaz günlük kullanıma ideal.

Yav he tamam. Kullanıyorsun ya cihazı dünyanın en iyi telefonu bu kardeşim aynen. iPhone 14 çöp Redmi Note 10 Pro alın.

Boş yapma kardeşim. iPhone 14 ne alaka
Adamın 10000TL bütçesi var, ve en iyi kamera Iphone'dadır senin Iphone'na bir şey diyen yok, saçıp savurma kardeşim.

Boş yapma kardeşim. iPhone 14 ne alaka
Adamın 10000TL bütçesi var, ve en iyi kamera Iphone'dadır senin Iphone'na bir şey diyen yok, saçıp savurma kardeşim.
Sen daha okuduğunu anlamıyorsun. Asıl boşu kendin yapıyorsun. Cihazı kullanıyorum diyorum ahmak mısın? Maks 19 yaşındasın yaptığın tek şey instagrama story atıp WhatsApp'tan mesajlaşmak gelmiş arkadaş çamur atıyor diyorsun. Kullandığın cihazın kötü yanlarını kabul etmeden al al çok iyi diyemezsin kardeşim. 10 Bin TL bütçesi olan adama daha iyi telefon aldırmak varken niye parasını çöpe attırayım? Çıktığı döneme göre iyiydi Note 10 Pro. Artık modası geçti böyle şeylerin. Madem 108 MP çok iyi neden Xiaomi 13 serisi 50 MP kullanıyor? Hadi açıkla? Benim karşımda ya kanıtlarla konuş, açıklama yap ya da konuşma. Kişisel fikirlerini kendine sakla.

Sen daha okuduğunu anlamıyorsun. Asıl boşu kendin yapıyorsun. Cihazı kullanıyorum diyorum ahmak mısın? Maksimum 19 yaşındasın yaptığın tek şey Instagram'a story atıp WhatsApp'tan mesajlaşmak gelmiş arkadaş çamur atıyor diyorsun. Kullandığın cihazın kötü yanlarını kabul etmeden al al çok iyi diyemezsin kardeşim. 10 Bin TL bütçesi olan adama daha iyi telefon aldırmak varken niye parasını çöpe attırayım? Çıktığı döneme göre iyiydi Note 10 Pro. Artık modası geçti böyle şeylerin. Madem 108 MP çok iyi neden Xiaomi 13 serisi 50 MP kullanıyor? Hadi açıkla? Benim karşımda ya kanıtlarla konuş, açıklama yap ya da konuşma. Kişisel fikirlerini kendine sakla.

Haklısın kardeşim yanıtların içinde sağ ol ben bir şey demedim zaten sadece merakımdan soruyorum alınır mı? Alınmaz mı diye saki ol biraz ben biraz daha araştırma yaparım kendime göre telefon bulmaya çalışırım yeter ki forumda kavga etmeyin
Hem zaten ilk telefonum olucak
YİNE DE CEVAP VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı