Xiaomi Redmi Note 10 Pro alınır mı?

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
256 GB alacağım 220'si falan dolu olur. Çok düzgün kullanamam. Şu anki telefonum Redmi Note 8 3 sene olmadan çöktü resmen. Şu anda ekran kilidini açarken bile arada gri ekran alıp 2-3 saniye bekliyor. Instagram, YouTube, Disney+, Spotify aktif kullanıyorum. Oyun Clash of Clans falan oynuyorum. LoL Wild Rift, PUBG Mobile gibi ağır oyunlar oynamıyorum. En az 3.5 sene götürür mü?

256 GB alacağım 220'si falan dolu olur. Çok düzgün kullanamam. Şu anki telefonum Redmi Note 8 3 sene olmadan çöktü resmen. Şu anda ekran kilidini açarken bile arada gri ekran alıp 2-3 saniye bekliyor. Instagram, YouTube, Disney+, Spotify aktif kullanıyorum. Oyun Clash of Clans falan oynuyorum. LoL Wild Rift, PUBG Mobile gibi ağır oyunlar oynamıyorum. En az 3.5 sene götürür mü?
Bence götürür.Note 8 bile 3 sene cikartmissa not 10 pro icinden bile gecer.Bu arada not 10 pro sahibi bir arkadasim var ve gayet memnun.Pubg mobile gibi agir oyunlar oynamak isteseniz bile oynayacaginizi dusunuyorum

Hocam ben 2 senedir Redmi Note 10 Pro telefonunu kullanıyorum, bana göre gayet iyi ve hiçbir sorun çıkarmadı gerek oyun olarak gerek telefonu yormam açısından, bu telefon sizi rahat 4 5 sene götürür.

Hocam ekran süresi eğer 120 Hz'ye alırsanız 8 saat gidiyor, 60 Hz'ye alırsanız 10 11 saat gidiyor. Eğer ekran parlaklığını azaltırsanız bu süre biraz daha uzuyor.
Şarj olarak, aktif olarak kullanırsanız 2 gün gidiyor normalde ben çok aktif kullanmam 3 gün rahat şarj etmeden kullanıyorum.

Geri
Yukarı