Xiaomi Redmi Note 10 Pro alınır mı?

Bütçe
10000-12000₺
Kullandığın telefonlar neydi bilmiyorum ama S20 FE kullanmadigin kesin, cunku Note 10 Pro'daki ısocell HM2 ve Snapdragon 732g ikilisi, S20 FE'deki IMX555 ve Snapdragon 865 ikilisiyle bas edebilecek bir şey degil.

Evet kullanmadım dostum S20 FE neden bu kadar büyüttüğünüzü anlamadım kullandığım telefonla ilgili görüşümü paylaştım ve bu fiayttayken satın alınmaması gerektiğini de söyledim?

Evet kullanmadım dostum S20 FE neden bu kadar büyüttüğünüzü anlamadım kullandığım telefonla ilgili görüşümü paylaştım ve bu fiayttayken satın alınmaması gerektiğini de söyledim?
Kardesim, kamerasi cok iyi diye ovuyorsun ve ben de o fiyata daha iyi kamerasi olan telefonlar mevcut diyorum. Ayrica kamerasina super demissin, super falan degil. Diger kullandigin telefonlarin kamerasi kotu oldugu icin guzel gelmis olabilir.

Kullandigin telefonu ovup ovup en son bu fiyata alinmaz diyorsun ama oneri vermiyorsun. Adam hiçliği mi satin alacak?

Bu konudan 5-10 tane açıldığını ama hiçbirinin tartışılmadığını gördüm. 10-12K telefonlarda alınabilecek kamerası olsun, depolaması, RAM olsun her şeyi var. Deneyimleyebilen biri varsa avantajı-dezavantajını yazabilir mi?
Xiaomi'nin tercih edilmesini önermiyorum, çünkü MIUI Arayüzü aşırı yavaş ve kullanıcı deneyimi kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı