Xiaomi Redmi Note 10 Pro sarjı çok hızlı gidiyor

Frenceskoli

Hectopat
Sahab 20'da şarj fullendi ve şu ana kadar şarj 55 yani şarj inanılmaz gidiyor. İlk aldiğımda ve 2-3 ay önce şarj 2 gün gidiyordu. Şimdi şarj güncellemeden sonra böyle oldu, bunu nasıl düzeltebiliriz eski sürüme falan dönebilir miyim?

Sahab 20'da şarj fullendi ve şu ana kadar şarj 55 yani şarj inanılmaz gidiyor. İlk aldiğımda ve 2-3 ay önce şarj 2 gün gidiyordu. Şimdi şarj güncellemeden sonra böyle oldu, bunu nasıl düzeltebiliriz eski sürüme falan dönebilir miyim?
eski sürüme dönebilirsin fakat yeni güncellemeler alamıyorsun diye biliyorum telefonun güncellemeye alışmasını bekleyebilirsiniz.

Eski sürüme dönebilirsiniz ancak garanti devre dışı kalır.

Eski sürüme dönebilirsin fakat yeni güncellemeler alamıyorsun diye biliyorum telefonun güncellemeye alışmasını bekleyebilirsiniz.

Hocam aynı modeli kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyorum, telefonun alıştığı falan yok, güncellemeyi yapalı aylar oldu. Eski sürüme dönsem garanti gidecek. Bir daha sırf bu yüzden Xiaomi almam.

Ayarlar’dan Pil kullanım ss’lerini atabilir misin ?

Hocam bende de Redmi 10 2022 var. YouTube'da mesela video izlerken şarj biraz hızlı gidiyor. Bir de güç tasarufunu açınca şarj daha hızlı gidiyor. Telefonun sürümü MIUI 13'du düşürmeye çalışmısmistim brick olmuştu anca duzeltebildim telefonu şu anki sürümü 12.5 bende Xiaomi alınca pişman olanlardanım.

Yani Clash Royale falan oynuyorum tamamda Android sistemi nasıl %20 nasıl alıyor pil vergisi falan mı veriyoruz?

Yani Clash Royale falan oynuyorum tamamda Android sistemi nasıl %20 nasıl alıyor pil vergisi falan mı veriyoruz?
Yeni güncelleme beklemekten başka şansımız yok o zaman.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-27-17-19-08-829_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-27-17-19-08-829_com.miui.securitycenter-edit.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı