Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Pro sürekli restart atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gentos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar Technopat ailesi. Babam Redmi Note 10 Pro 6/128 kullanıyor ve bugün telefon kendine sürekli restart atmaya başladı. Recovery moda alıp yeniden başlattım ve döngüyü kırdım fakat biraz zaman geçtikten sonra tekrar restart atmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Bence yazılımda sorun var, o yüzden ROM kurmayı düşünüyorum. ROM kurduktan sonra düzelir mi ya da başka bir çözümü var mı?

Selam Technopat ailesi. Babam Redmi Note 10 Pro 6/128 kullanıyor ve bugün telefon kendine sürekli restart atmaya başladı. Recovery moda alıp yeniden başlattım ve döngüyü kırdım fakat biraz zaman geçtikten sonra tekrar restart atmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Bence yazılımda sorun var, o yüzden ROM kurmayı düşünüyorum. ROM kurduktan sonra düzelir mi ya da başka bir çözümü var mı?

Bataryayı sök götür telefoncuya aynı sorunu Note 9 Pro ile yaşadım anakart yandı sürekli aç kapa yapmaktan.

Bataryada sorun olabilir eğer telefon 3-4 yıl kullanımdaysa. Yazılımsal da olabilir. Rom açısından Xiaomi telefonlar şanslı. Çoğunun Custom Rom desteği bile var denenir.

Bataryayı sök götür telefoncuya aynı sorunu Note 9 Pro ile yaşadım anakart yandı sürekli aç kapa yapmaktan.
Maalesef bataryayı sökemem. Sadece iPhone cihazları söküp takabiliyorum.

Bataryada sorun olabilir eğer telefon 3-4 yıl kullanımdaysa. Yazılımsal da olabilir. Rom açısından Xiaomi telefonlar şanslı. Çoğunun Custom Rom desteği bile var denenir.
Telefon 2 yıllık. Bataryasında da bir problem yok aslında. Hala batarya performansı çok iyi.

Sorun çözüldü. Telefon dün düşmüş ve güç tuşu sanırım zarar görmüş. Sorun güç tuşunda. Yarın tamire gidecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı