Xiaomi Redmi Note 10 Pro'da IMEI sorunu var mı?

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi geceler ve forumlar.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro'yu araştırdım ve özellikleri çok hoşuma gitti. Fakat internette dolaşan bilgilere göre IMEI yapılamıyormuş.

Telefon alırsam Hepsiburada üzerinden alacağım. Türkiye Garantili olsa dahi bu IMEI sorunu devam ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam o bahsedilen sorun yurt dışından kaçak getirilen cihazlar için geçerli.
Merak etmeyin eğer Xiaomi Türkiye Garantili alırsanız hiçbir sorun olmaz.

Türkiye garantili ise hiçbir sıkıntı olmaz.

İmkanınız varsa Xiaomi mağazasından alın ürünü eğer mağazalar yakın değilse Hepsiburada üzerinden alırken mutlaka satıcıya dikkat edin Hepsiburada'nın kendisi ya da direk olarak Xiaomi'nin kendisi olması daha bir güvenilir olur 2 aydır bende Redmi Note 10 Pro kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Cihazın IMEI sorunu yok hocam. Sadece yurt dışı getirilen cihazlara IMEI atılmıyor yani bir sıkıntı teşkil etmez sizin için.

Ben o cihaz yerine (bütçeniz varsa) A52 öneririm.

Cihazın IMEI sorunu yok hocam. Sadece yurt dışı getirilen cihazlara IMEI atılmıyor yani bir sıkıntı teşkil etmez sizin için.

Ben o cihaz yerine (bütçeniz varsa) A52 öneririm.

Neden A52 önerirsiniz? Redmi Note 10 Pro'nun özellikleri daha iyi gibime geldi..

Değil. Sadece yazılımından dolayı bile A52 alınır, diğer artıları saymıyorum bile.

Anladım, A52'yi Hepsiburada'da Hepsiburada veya Samsung adı altında satan bir satıcı yok. Ne yapmalıyım sizce?

Benim Redmi Note 10'um var, kaçak IMEI atılmıyor mu şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…