Xiaomi Redmi Note 10S Vs Oneplus Nord N10

Bütçe
4100

Ertugrrul

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta belittiğim 2 telefon arasında kaldım. Oyun oynayan birisi değilim. Kırk yılın başı indirir oynarım bir şeyler. Ağırlık olarak sosyal medya kullanıyorum. Beni üzmeyecek minimum 3 yıl götürecek. Marka önerilerine açığım.
Eklemeyi unutmuşum, satıcısı Hepsiburada olmalı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, başlıkta belittiğim 2 telefon arasında kaldım. Oyun oynayan birisi değilim. Kırk yılın başı indirir oynarım bir şeyler. Ağırlık olarak sosyal medya kullanıyorum. Beni üzmeyecek minimum 3 yıl götürecek. Marka önerilerine açığım.
Eklemeyi unutmuşum, satıcısı Hepsiburada olmalı.

Samsung A52 öneriyorum bu bütçeye.

Satıcılar Hepsiburada değil ama hepsi 9.5+ puanlı ve çok bilindik satıcılar, sorun olacağını sanmam.

Eğer illa satıcı Hepsiburada olsun diyorsanız Realme 8 Pro öneririm, tam 4000 TL şu an.

İkisi arasından Nord N10. A52 modeline de bakabilirsin.
Tam olarak neden önderdiğinizi detaylandırır mısınız ? Telefonlardan hiç anlamıyorum da hem öğrenmiş olurum.
Samsung A52 öneriyorum bu bütçeye.

Satıcılar Hepsiburada değil ama hepsi 9.5+ puanlı ve çok bilindik satıcılar, sorun olacağını sanmam.

Eğer illa satıcı Hepsiburada olsun diyorsanız Realme 8 Pro öneririm, tam 4000 TL şu an.
Realme 8 Pro'yu Xiaomi ve One Plustan daha iyi yapan nedir sizce ?

Tam olarak neden önderdiğinizi detaylandırır mısınız? Telefonlardan hiç anlamıyorum da hem öğrenmiş olurum.

Realme 8 Pro'yu Xiaomi ve OnePlus'tan daha iyi yapan nedir sizce?

Realme 8 Pro modeli Note 10s modeline göre daha iyi yazılım ve daha iyi bir kameraya sahip.

OnePlus modelinden ekran, batarya ve hızlı şarj konusunda daha iyi, yazılım olarak OnePlus nord N10 5G daha iyi.

Kamera olarak bilgim yok ama OnePlus daha iyi diye tahmin ediyorum.

3 cihazında yonga seti (işlemcisi) benzer performansa sahip.

OnePlus nord N10 veya Realme 8 Pro arasında seçim yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu arada Hepsiburada satıcısından olması şart değilse kamera, ekran ve yazılım açısından Realme 8 Pro modelinden daha iyi olmasından ötürü Samsung A52 öneririm.

Realme 8 Pro modeli Note 10s modeline göre daha iyi yazılım ve daha iyi bir kameraya sahip.

OnePlus modelinden ekran, batarya ve hızlı şarj konusunda daha iyi, yazılım olarak OnePlus nord N10 5G daha iyi.

Kamera olarak bilgim yok ama OnePlus daha iyi diye tahmin ediyorum.

3 cihazında yonga seti (işlemcisi) benzer performansa sahip.

OnePlus nord N10 veya Realme 8 Pro arasında seçim yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu arada Hepsiburada satıcısından olması şart değilse kamera, ekran ve yazılım açısından Realme 8 Pro modelinden daha iyi olmasından ötürü Samsung A52 öneririm.
Kamera benim için önemli bir detay değil. Güncel ve stabil olması önemli. satıcısı Hepsiburada olmalı ki bu evet seçeneklerimi çok azaltıyor ama elimden bir şey gelmiyor bu konuda. 10s daha yeni çıkan bir ürün Oneplus geçen yıl çıkmış bundan dolayı biraz tereddüt ediyorum önce Oneplus'ı beğenmiştim.

Kamera benim için önemli bir detay değil. Güncel ve stabil olması önemli. Satıcısı Hepsiburada olmalı ki bu evet seçeneklerimi çok azaltıyor ama elimden bir şey gelmiyor bu konuda. 10s daha yeni çıkan bir ürün OnePlus geçen yıl çıkmış bundan dolayı biraz tereddüt ediyorum önce OnePlus'ı beğenmiştim.

Hocam arada çok fark yok birkaç ay var sadece.

Ayrıca güncelleme konusunda OnePlus cihazlar Redmi cihazlara göre çok daha iyi.
@Ertugrrul

Yeni konular

Geri
Yukarı