Xiaomi Redmi Note 11 alınır mı?

Bütçe
5500

Echo6

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı forumlar bu aralar telefon alacağım ve 2-3 model arasında kaldım. Ve onlardan biride Redmi Note 11 telefon şu an Xiaomi'nin resmi sitesinde 5400 lira ve bana gayet uygun geldi AMOLED ekran 90 Hz ekran tazeleme, özellikleri gayet cazip kullanımımdan bahsedeyim çok iyi bir kamerası olmasına gerek yok günlük kullanımda kasmayacak (günlük kullanım benim için önemli) orta yollu oyunları oynatacak (Clash of Clans, Mobile Legends) film dizi izlerken (çok film dizi izlerim) keyifli bir deneyim sunmalı sizce Redmi Note 11 ihtiyaçlarımı karşılar mı?

Xiomi fiyat performans ürünleri yaptığı için hızlı yayıldı, ihtiyaçlarınızı görecek bir telefon lakin artık fiyatları arttığında dolayı bazı modeller alınabilir durmuyor, yayınlanan yeni güncelleme almayacak telefonlar listesinde daha 2 senesini doldurmamış telefonlar var bu yüzden açıkcası beni soğuttu. Ama bahsettiğiniz modeli kullandım şuan mi 10T pro kullanıyorum ikisinden de çok memnunum. Ek olarak 5400 TL olan bildiğim kadarıyla 4 GB olan modeli, 5900 e çıkabilirseniz 6 GB modelini alın.

Geri
Yukarı