Xiaomi Redmi Note 11 Pro alınır mı?

Gentos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selamlar, 3 yıla yakındır P Smart 2019 kullanıyorum ve artık değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Babam geçtiğimiz aylarda kendine Redmi Note 10 Pro aldı ve her ne kadar yazılım konusunda Xiaomi'ye ön yargılı yaklaşsam da telefon hoşuma gitti. Yeni çıkacak olan Redmi Note 11 Pro da gerçekten tasarım olarak çok ilgimi çekti. Yanlış bilmiyorsam kasanın yan tarafları metal ve iPhone 12 serisi ile gelen tasarıma çok benziyor. Bu sebeple beni çok cezbetti. Arka kamerası da iyi duruyor. Redmi Note 10 Pro'da çekilen fotoğraflar gayet iyiydi. 5500TL ve altında bir fiyatta olursa almayı düşünüyorum. Şu anki tek tereddütüm, içerisinde MediaTek helio G96 işlemcisinin bulunması. Telefonda hiç oyun oynamam. Sosyal medya kullanırım, dizi ve video izlerim. Ekran da 120Hz olarak geliyor. İşlemci normal kullanımda iyi bir performans çıkartır mı? İleride sıkıntı çıkarır mı? Beni üzer mi?

2.png

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sosyal medyada gezinti için üzer mi işlemcisi?
Hayır üzmez ancak MediaTek SoC'lu bir cihaza para vermezdim 3000 TL'den fazla. Dimensity'e verilir tabi, Helio'ya verilmez.

Onda Snapdragon 732G var. MediaTek işlemcilere pek hakim değilim. MediaTek Helio G96 ileride bir sıkıntı çıkarır mı?
Snapdragon 732G ile Helio G96'nın performansları aynı zaten. Oyun vs. sizin için önemli değilse kamera konusunda Samsung Galaxy A52'ye (SD 732G) bakabilirsiniz. Ya da M52 5G'ye de bakabilirsiniz.

Snapdragon 732G ile Helio G96'nın performansları aynı zaten. Oyun vs. sizin için önemli değilse kamera konusunda Samsung Galaxy A52'ye (SD 732G) bakabilirsiniz. Ya da M52 5G'ye de bakabilirsiniz.
A52 pahalı. M52 5G de internette var sadece. 6'dan fazla taksitle telefon almayı düşünüyorum. M52 5G mağazalarda yok. Bu yüzden aradaki farkı ödeyip 6'dan fazla taksit yapamıyorum mağazada olmadığı için.

Geri
Yukarı