Xiaomi Redmi Note 11 alınır mı?

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Xiaomi Redmi Note 11 almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Yoksa o fiyatlarda daha iyisi var mı 64 GB olan versiyonunu almayı düşünüyorum.

bi kaç aydır kullanmaktayım güzel bir telefon ve bir kaç ay için de miui 14 güncellemesi gelecekmiş. Performans açısından gayet güzel ve şarjı iyi gidiyor. Ancak işlemcisi oldukça geri benim tek pişmanlığım budur. Sanırsam 2018'den kalma bir işlemci kullanılmış devasa oyun performansı beklememek gerekiyor. Oyun için değilse güzel bir telefon

Birkaç aydır kullanmaktayım güzel bir telefon ve birkaç ay için de MIUI 14 güncellemesi gelecekmiş. Performans açısından gayet güzel ve şarjı iyi gidiyor. Ancak işlemcisi oldukça geri benim tek pişmanlığım budur. Sanırsam 2018'den kalma bir işlemci kullanılmış devasa oyun performansı beklememek gerekiyor. Oyun için değilse güzel bir telefon.

PUBG gibi oyunlar oynamıyorum. Başka önereceğiniz telefonlar var mıdır?

PUBG gibi oyunlar oynamıyorum. Başka önereceğiniz telefonlar var mıdır?
Şimdiye kadar pubg, cod mobile, Last Island of Survival, world of tanks gibi oyunları deniyemledim ve sıkıntı çekmedim. Hangi tür oyunlar oynuyorsunuz bilmiyorum fakat bu telefonla bu tip oyunlarda max 60 fps alabiliyoruz.

Bu telefonu alırken aynı ayarda bir çok telefonlar karşılaştım. Kriterlerim 90 hz ekanı olmasıydı ve bulduğum telefonalr şunlar oldu:

Redmi 10 2022
Redmi Note 10S
Tecno Camon 18P
Vivo'nun bazı telefonları bakılabilir
Tecno'nun güzel telefonları da var

Yeni konular

Geri
Yukarı