Xiaomi Redmi Note 11 Pro uygulamalara girilmiyor

Fastboot ile kurulum sağladım. Mi Flash uygulaması ile 13.0.5 kurdum.
Hard reset ne oluyor farkı nedir?

Bildiğime göre hard reset telefonunuzu Android dahil her şeyi silerek sıfırdan açar. (tabii ki Android'i otomatik olarak geri yükler) ancak fabrika ayarlarına geri yükle seçeneğiyle kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Eğer telefonu sıfırdan kuracaksanız hard Reset'i kesinlikle öneririm. Umarım yararlı olmuşumdur.

Bildiğime göre hard reset telefonunuzu Android dahil her şeyi silerek sıfırdan açar. (tabii ki Android'i otomatik olarak geri yükler) ancak fabrika ayarlarına geri yükle seçeneğiyle kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Eğer telefonu sıfırdan kuracaksanız hard Reset'i kesinlikle öneririm. Umarım yararlı olmuşumdur.

Peki telefonu relock Bootloader yapmak için ne yapmam lazım.

Minimal ADB açıb Fastboot devices yazıp sonra Fastboot OEM lock yazmak cihaz sıfırlanır ve kilit kapanır.
teşekkürler,

Bootloader kilidi açık bende , kilitli yapsam o hatayı çözer mi acaba?

çünkü başka hiçbir fark yok.

2 tane redmi note 11 pro var birisi fabrika çıkışlı hala her şeye giriyor.
diğeri benim bootladığım unlock şekilde locklasam düzelir mi acaba

Teşekkürler,

Bootloader kilidi açık bende, kilitli yapsam o hatayı çözer mi acaba?

Çünkü başka hiçbir fark yok.

2 tane Redmi Note 11 Pro var birisi fabrika çıkışlı hala her şeye giriyor.
Diğeri benim bootladığım unlock şekilde locklasam düzelir mi acaba?

Kilidini kapatmak istediğiniz cihazı Fastboot moduna getirip PC bağlayın ve minimal ADB komutlarını girin OEM küçük harfle ile yazın.

Kilidini kapatmak istediğiniz cihazı Fastboot moduna getirip PC bağlayın ve minimal ADB komutlarını girin OEM küçük harfle ile yazın.
tm yaptım oldu. tüm hata kilidin açık kalmasındanmış

şimdi tek sorum

ayarlar geliştirici seçeneklerinde

Oem kilidi açma seçeneği var. o gözüme çarptı. aktif olarak gözüküyor
pasife mi alsam

Yeni konular

Geri
Yukarı