Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G'ye HyperOS güncellemesi gelmedi

HyperOS.1.0.2.0 güncellemesi, sweet_k6a (Redmi Note 12 Pro 4G) kod adlı cihaza ulaştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-02-23-05-54-240_com.android.updater-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-02-23-05-54-240_com.android.updater-edit.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 78
Ömrümde gördüğüm en büyük saçmalık redmi note 12 ye android 14 tabanlı hyperOs ver 12 pro ya android 13 tabanlı hyperOs ver xiaomi an itibariyle benim için bitmiştir

HyperOS.1.0.2.0 güncellemesi, sweet_k6a (Redmi Note 12 Pro 4G) kod adlı cihaza ulaştı.
Ama android 13 tabanlı olarak verdi

Son düzenleme:
Hocam benim telefonum Redmi Note 12 Pro 4G şu anda benim telefonuma HyperOS geleli birkaç gün oldu ama pil ve performansın düşüp düşmediğinden korkuyorum. Bu yüzden indirmedim hala.

Hocam benim telefonum Redmi Note 12 Pro 4G şu anda benim telefonuma HyperOS geleli birkaç gün oldu ama pil ve performansın düşüp düşmediğinden korkuyorum. Bu yüzden indirmedim hala.

Hocam güncelde kullanıyorum pil performansında aman aman bir fark yok 1 2 gün pil hızlı bitti MIUI14e nazaran aman aman bir performans düşüşü yok indirebilirsiniz.
Arayüzdeki akıcılık bir hayli iyi biraz daha modernleşmiş diyebilirim ama performans farkı yok kısaca.
Zamanla oturur fazla kafanıza takmayın derim.

Hocam güncelde kullanıyorum pil performansında aman aman bir fark yok 1 2 gün pil hızlı bitti MIUI14e nazaran aman aman bir performans düşüşü yok indirebilirsiniz.
Arayüzdeki akıcılık bir hayli iyi biraz daha modernleşmiş diyebilirim ama performans farkı yok kısaca.
Zamanla oturur fazla kafanıza takmayın derim.
Android 14 size gelmedi demi hocam

Geri
Yukarı