Custom ROM Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G nasıl ROM atılır?

xBasy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G telefonum var. Bu telefon Hindistan da yapılmış ve fake global ROM atılmış smomixn yazıyor. Yani telefonumda NFC özelliği yok ve NFC özelliği bana lazım onu kullanmam lazım. Ben şimdi mobil veriyi açıp telefonun bootloader kilidini açtım. Hesap ekle yaptım galiba 1 hafta gibi bir süre beklemem gerekiyormuş ben şimdi bu telefonun bootloader kilidi açılsa 1 hafta sonra bu telefona global ROM atarsam NFC özelliği gelir ve sorunsuz bir şekilde çalışır mı telefonumun model kodu Ruby. Bir de ROM atınca IMEI gidiyormuş herhalde bunun gitceğini ya da gitmeyeceğini nereden anlayabilirim bir de giderse ne olur

Son düzenleme:
Benim de aynı cihaz smomıxn 14.0.6.1 ama NFC açık bende eğer ROM bulduysan bana da paylaşır mısınız?

Merhaba benim Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G telefonum var. Bu telefon Hindistan da yapılmış ve fake global ROM atılmış smomixn yazıyor. Yani telefonumda NFC özelliği yok ve NFC özelliği bana lazım onu kullanmam lazım. Ben şimdi mobil veriyi açıp telefonun bootloader kilidini açtım. Hesap ekle yaptım galiba 1 hafta gibi bir süre beklemem gerekiyormuş ben şimdi bu telefonun bootloader kilidi açılsa 1 hafta sonra bu telefona global ROM atarsam NFC özelliği gelir ve sorunsuz bir şekilde çalışır mı telefonumun model kodu Ruby. Bir de ROM atınca IMEI gidiyormuş herhalde bunun gitceğini ya da gitmeyeceğini nereden anlayabilirim bir de giderse ne olur?

Bootloader kilit nasıl açtın bana da yardımcı olur musun?

Bootloader kilidi nasıl açılır yaz YouTube çıkıyor orada mifirm sitesinden global ROM indirebirisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı