Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs POCO X5 Pro 5G

JuDaSx0

Centipat
Daha fazla  
Bu iki telefondan birini yurt dışı kayıtlı almayı düşünüyorum, ikisi arasında karar veremedim aynı bantlarda Samsung A34 5G'yi de düşünmüştüm fakat ondan vazgeçtim. Sizlerden telefon önermenizi değil işlevleriyle beraber bu iki telefondan hangisinin alınabilir olduğunu söylemenizi istiyorum, şimdiden verilen her bilgi için teşekkürler.

Bu iki telefondan birini yurt dışı kayıtlı almayı düşünüyorum, ikisi arasında karar veremedim aynı bantlarda Samsung A34 5G'yi de düşünmüştüm fakat ondan vazgeçtim. Sizlerden telefon önermenizi değil işlevleriyle beraber bu iki telefondan hangisinin alınabilir olduğunu söylemenizi istiyorum, şimdiden verilen her bilgi için teşekkürler.

İki cihazdan biri alınacaksa Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G.

Oppo(Realme alt markası),Samsung, Apple dışında telefon almayı önermem Xiaomi de alt markaları da optimizasyon özürlüsü işlemcileri iyi arayüz tasarımları güzel lakin birkaç hafta sonra cihazlar yavaşlıyor takılıyor babamda Realme var işlemcisi daha kötü olmasında rağmen çok daha yüksek performans alıyor oyunarda olsun arayüzde olsun daha akıcı.

Oppo(Realme alt markası),Samsung, Apple dışında telefon almayı önermem Xiaomi de alt markaları da optimizasyon özürlüsü işlemcileri iyi arayüz tasarımları güzel lakin birkaç hafta sonra cihazlar yavaşlıyor takılıyor babamda Realme var işlemcisi daha kötü olmasında rağmen çok daha yüksek performans alıyor oyunarda olsun arayüzde olsun daha akıcı.

Hocam, her Redmi ve POCO telefonlarında olacak diye bir şey yok. Garantisini veremezsiniz, olur ya da olmaz. Fakat S20 FE varken de alınmaz.

Kamera ilk önceliğim değil fakat o da önemli bir kriter benim için fakat bir kamera için iPhone almak da istemiyorum.
POCO F5'e çıkabiliyorsanız, S21 FE bakabilirsiniz. S21 FE kullanip kamerayla haşır neşir olan biri F5'e geçerse farkı hissedecektir.
POCO cihazlari kamera olarak geride kalıyor. Oyun odaklı cihazlardır. Mesela işlemcisi çok güçlüdür. Ama kamerası cidden üzer.
S22 zorlayabilirseniz iyi olur yoksa S21 FE düşünebilirsiniz.

Redmi Note 12 Pro 5G modelini biraz inceledim fiyatına göre çok iyi cihaz tam bir fiyat performans. Ama sağlam bir satıcısı yok. Türkiye'ye ithalatçı vasıtasıyla gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı