POCO F4 GT vs POCO X5 Pro 5G Redmi Note 12

Bütçe
7000-10000TL

Aspho

Centipat
Daha fazla  
Telefon takıntım yok. PUBG gibi oyunlar oynamıyorum. Şu anki kullandığım Redmi 9 cihazım YouTube'da bile çökmeye başladı. Telefonumda akıcı bir şekilde bankaya girebilmek. Steam'de takas onaylarını rahat rahat yapmak istiyorum. Tarayıcı'da rahat rahat gezmek istiyorum YouTube Premium'un küçük ekranı ile aynı anda. Arayüzü akıcı olması lazım. Kamera takıntım yok. Şu anki kullandığım cihaz da dosya upload bile yapamıyorum yetersiz bellekten. X5 Pro 256 GB hafızası olması, fiyatının uygun olması ve sarı kasanın renklerini gördüm Xiaomi'nin oldukça güzel. Sarı modelinde indirim yok F4 GT'nin. Arada ki 70 Euro'yu vermeye değer mi? Alternatif model&cihaz tavsiyelerinize de açığım. Cihazı Fransa'dan alacağım. Cihazın önümüzdeki 3-4 sene bana eziyet ettirmemesi gerek. Veya Redmi 12 bu ihtiyaçları rahatça karşılar mı?

1696084695954.png
1696084720201.png
1696085235731.png

Son düzenleyen: Moderatör:
12 GB RAM 256 GB Hafızalı Modeli 580€ lakin.Bana bir telefona o kadar para vermek mantıklı gelmiyor.
Performans odaklı cihaz, soğutması ve ekran süresi de iyi.
Konuda değindiğin cihazlardan yola çıkarak alternatif önerdim ama fiyatının 580€ olmasını beklemiyordum, belki F5 Pro varyantına bakmışsındır.

Son düzenleme:
Realme gt5 çin fiyatı 400 dolardı avrupaya çok artmadan gelirse onu bekleyin derim. Snapdragon 8 gen 2 falan var. Şimdi biz Fransa fiyatlarını bilmiyoruz. O yüzden senin dediğin cihazları yorumlayabiliriz. İki cihaz arasındaki en büyük fark işlemcide. F4 gt 8 gen 1 ile 2 ye katlıyor performans farkında. Kameraların ikisinde de ois olmaması kötüymüş.

Geri
Yukarı