Xiaomi Redmi Note 13 Pro vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Modele göre değişir kronik sıkıntılar. F4'te herhangi bir problem yok. Genellikle sıkıntılar X serisinde oluyor.

Anladım. Peki benım attıgım lınktekılerde herhangı bır sorun var mı yanı POCO yerıne bunlardan bırını alsam ne olur düşüncenız nedır.

Kamera önemli mi ayrıca? Maksimum bütçe ne olur?

Kamera çok aşırı onemlı degıl 12 Pro'nun kamerası alınması ıcın gayet uygun ozellıkde daha aşağısı da olsun istemem maksimum bütçe 15-16

Anladım. Peki benım attıgım lınktekılerde herhangı bır sorun var mı yanı POCO yerıne bunlardan bırını alsam ne olur düşüncenız nedır.
Redmi Note 13 Pro fiyatını hak etmiyor. Yerine 12 Pro 5G almak bile daha mantıklı.

Kamera çok aşırı onemlı degıl 12 Pro'nun kamerası alınması ıcın gayet uygun ozellıkde daha aşağısı da olsun istemem maksimum bütçe 15-16
•Samsung S21FE
•realme GT2
•Honor 90 alınabilir cihazlar o halde bütçede.

Bu bütçede daha iyi cihazlar var. Alınabilirse Samsung Galaxy S21 FE(2.nesil), alınamazsa Realme GT 2 almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı