Xiaomi Redmi Note 5 mi Nokia 8 mi?

yusufkaloglu

Decapat
Redmi Note 5 64 GB 4 GB RAM ve Nokia 8 64 GB 4 GB RAM

Arayüz benim için önemli ve Nokia o konuda çok eksik çok kararsız kaldım. Nokia 8 Note 5 e Antutuda 90.000 puan fark atıyor ama o telefonun o kadar hızlı olması benim için gereksiz. 3 4 yıl idare etsin istiyorum. Note 5 in tasarımı arayüzü işletim sistemi kamerası güzel diyorlar ve 200 tl daha uygun ama Nokianın da adı var ve sağlamlığı kalitesi ve Nokia Türkiye garantili (Note 5 İthalatçı garantili). Ayrıca tasarımının çok kaliteli durduğunu söylüyorlar. Nokia 8 in 500 PPİ 700 NİT parlaklıklı ekranı Snapdragon 835 olması beni kararsız kılıyor. Nokia 8 in arayüzü güzel olsaydı Saf Android olmasaydı kesinlikle tercihim olurdu, çok kararsız kaldım.
Bu arada Saf Androidden nefret ediyorum.
Nokia 8 EPEY: Nokia 8
Xiaomi Redmi Note 5 64 GB EPEY: Xiaomi Redmi Note 5
Nokia 8 Hepsiburada: Nokia 8 64 GB (Nokia Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Xiaomi Redmi Note 5 64 GB Hepsiburada: Xiaomi Redmi Note 5 64 GB 4 GB RAM (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia 8 param olsa düşünmeden alacağım tek telefon. GPU ve CPU bakımından gerçekten iyi. Redmi Note 5 pil ve tasarım yönünden daha iyi. Nokia 8 performans, kamera (kamera yazılımı sıkıntılı, GCam öneririm), ekran bakımından daha iyi. Ayrıca Nokia güncelleme bakımından da önde. Nokia 8'in arayüzü bildiğim kadarıyla tam saf Android değil. Küçük özelleştirmeler var. Ben tercihimi Nokia 8 tarafından kullanırdım.

Geri
Yukarı