Xiaomi Redmi Note 7 telefon yavaşladı

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Selam, Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Bu zamanlarda telefona gereksiz şekilde drop giriyor. Ya da eskiden sıkıntısız saatlerce 60 FPS oynadığım oyunlarda 30 FPS üstü alamıyorum. Bu konuda yardım edebilecek olan var mı? Çözüm bulamazsam fabrika sürümüne çevireceğim.

Selam, Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Bu zamanlarda telefona gereksiz şekilde drop giriyor. Ya da eskiden sıkıntısız saatlerce 60 FPS oynadığım oyunlarda 30 FPS üstü alamıyorum. Bu konuda yardım edebilecek olan var mı? Çözüm bulamazsam fabrika sürümüne çevireceğim.
Aynı telefona sahibim.Depolamam azdı ve oyunlara girince FPS 60 altı oluyordu çoğu zaman.Telefonu sıfırladım şu an için bir problem yok.

Aynı telefona sahibim.Depolamam azdı ve oyunlara girince FPS 60 altı oluyordu çoğu zaman.Telefonu sıfırladım şu an için bir problem yok.
Telefonu sıfırlamadan nasıl performansı arttırabilirim bilmiyorum ama en mantıklısı reset gibi geliyor

Telefonu sıfırlamadan nasıl performansı arttırabilirim bilmiyorum ama en mantıklısı reset gibi geliyor
Reset atınca telefon sıfırlanmıyor mu 😐

Telefonu sıfırlamadan nasıl performansı arttırabilirim bilmiyorum ama en mantıklısı reset gibi geliyor.

Tüm videoları fotoğrafları Google Fotoğraflar'a yedekleyin pixel expreince kurun rahatınıza bakın derim.

Tüm videoları fotoğrafları Google Fotoğraflar'a yedekleyin pixel expreince kurun rahatınıza bakın derim.

aga telefonu eski haline getirmek için sıfırlıyorum zaten şu an çok yavaş

Dediğim gibi fotoğrafları ve videoları Google Fotoğraflar'a yedekleyin pixel expreince kurun.

İnanın bana telefon rahatlayacak.
onları çoktan yaptım ama telefonda hiç bir gelişme yok

Geri
Yukarı