Xiaomi Redmi Note 7 alınır mı?

mi a3 teki beğenmediğim şey androidone ile beraber gelmesi
Redmi Note 7 ve Note 8 arasında ben şahsen bir fark göremedim. Hatta eğer incelerseniz Note 7'nin biraz daha seri olduğunu göreceksiniz. Note 7 kullandım, yağ gibi akıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
bende note 7 yi fazlaca beğeniyordum.fakat yukarı anlattığım gibi sorunlar yüzünden soğudum.Note 8 de tasarımsal olarak beğenmediğim birkaç şey var onun dışında note 7 ile benzer neredeyse

Almanı önermem. 1500 TL'lik Samsung telefon cillop gibi kayarken benim redmi note 7 takıla takıla gidiyor. Panel çöp ışıkta ekran yamuluyor resmen.
Garantiye gönderin bence sizinkinde sorun var. Şuan benim telefonumun 1 GB hafızası kaldı. Hafıza kartı alamadım ona rağmen ne bir donma ne bir takılma nede bir yamulma yok. Bu fiyatta alınacak güzel telefonlardan biri bence. Benim gördüğüm tek kötü yanı ağır çekim.

Ayrıca baya sağlam da bir telefon...

Garantiye gönderin bence sizinkinde sorun var. Şuan benim telefonumun 1 GB hafızası kaldı. Hafıza kartı alamadım ona rağmen ne bir donma ne bir takılma nede bir yamulma yok. Bu fiyatta alınacak güzel telefonlardan biri bence. Benim gördüğüm tek kötü yanı ağır çekim.

Ayrıca baya sağlam da bir telefon...
32/64 kaç gb acaba ?

vatan note 7:1600 tl
yine vatan da note8:1800 tl
pek fark yok aralarında fakat note 7 daha güzel ve şık geliyor gözüme.Özellik olarak pek farkları yok aslında birinde snapdragon 660 diğerinde 665
1600 tl olan note 7 128gb
note 8 64 gb tek farkları bu gibi

vatan note 7:1600 tl
yine vatan da note8:1800 tl
pek fark yok aralarında fakat note 7 daha güzel ve şık geliyor gözüme.Özellik olarak pek farkları yok aslında birinde snapdragon 660 diğerinde 665
1600 tl olan note 7 128gb
note 8 64 gb tek farkları bu gibi
Redmi Note 8 alman senin için daha faydalı olur inan. Ayrıca telefonu İnternet üzerinden alırsanız 1600 TL gibi fiyatlarda şu an.

M20s daha iyi. Hem Super Amoled ekran var. Redmiler IPS LCD oluyor.
Kabaca
6 inch 4000 mAh IPS = 6 inch 3300mAh Super Amoled = 6 inch 3600 mAh OLED

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı