Çözüldü Xiaomi Redmi Note 7 TWRP ekranında bilgisayar telefonu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HDDKullanıyorum

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 7 telefonuna Custom ROM kurmaya çalışıyorum her şey normal ama TWRP ekranında bilgisayar telefonu görmediği için ROM dosyasını atamıyorum.

fastboot.JPG

Bilgisayar bu şekilde görüyor.

Normal ekrande deneme şansım olmadı çünkü cihazdaki OS silindi ve boot edilemiyor sürücüyü deneyeceğim.
Minimal ADB ve Fastboot sürücüsünü kurup telefonu fastboot moda aldıktan sonra CMD'ye "fastboot devices" yazmayı dener misiniz? Fastboot modunda telefonu görüyorsa kurtarma şansımız var.

TWRP açıkken klasörlere erişim için ek MTP sürücüsü kurmaya gerek yok. Bu arada aynı cihaz bende de var, OFox recovery TWRP'den milyon kat iyi çalışıyor. Onu dener misin?

TWRP açıkken klasörlere erişim için ek MTP sürücüsü kurmaya gerek yok. Bu arada aynı cihaz bende de var, OFox recovery TWRP'den milyon kat iyi çalışıyor. Onu dener misin?

Bu cihaz için indirme linki paylaşabilir misin rica etsem.

Minimal ADB ve Fastboot sürücüsünü kurup telefonu Fastboot moda aldıktan sonra CMD'ye "Fastboot devices" yazmayı dener misiniz? Fastboot modunda telefonu görüyorsa kurtarma şansımız var.

Fastboot modda görüyor.

Çözüm

Dosyayı indirdikten sonra. ZIP arşivinin içinde ki recovery.img dosyasını Fastboot üzerinden flashla hocam.

Hocam çok teşekkür ediyorum flash işleminden sonra PC telefonu gördü 2 gündür uğraştığım illetten kurtardınız beni sağ olun bu cihaz için en iyi ROM hangisi olur şu an arrow OS kurmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı