Xiaomi Redmi Note 8 64 GB alınır mı?

197823

Kilopat
Arkadaşlar bu telefonu babama almayı düşünüyoruz. Telefonlardan çok anlamıyorum o yüzden danışmak istedim, kullanım amaçlarını da paylaşayım bilgisi olan veya kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Kullanım amacı: Normal arada fotoğraf çekmek, 101, batak, okey, Facebook, WhatsApp, canlı skor uygulamaları ve benzer uygulamalar yükleyip kullanmak. Telefonun ekranını televizyona yansıtmak.
( Şu an kullandığı telefonda televizyona yansıtma özelliği var bunu alırsak yine olur sanırım, kullandığı telefon Xiaomi Redmi 4X ) genel kullanım amaçları böyle arkadaşlar telefonu canlı şekilde inceledi çok hoşuna gitti sizce alınır mı bir sıkıntısı olur mu? Note 7'de ghost screen diye bir problem varmış ne olduğunu bilmiyorum bunda da olur mu? Genel olarak yorumlarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro var ve çok memnunum. Ayıptır söylemesi hayvan gibi ekranı var. Gayet hızlı seri bir telefon. Kamerası da fiyatına oranla çok çok başarılı. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Hocam bende Xiaomi Redmi Note 8 Pro var ve çok memnunum. Ayıptır söylemesi hayvan gibi ekranı var. Gayet hızlı seri bir telefon. Kamerası da fiyatına oranla çok çok başarılı. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
Hocam bir şey sormak istiyorum televizyona yansıtma özelliği var mı ? Çok kullanıyor film falan izlemek için de :D

Alınır diyorlar hocam bende konu açmıştım. Etrafımdan ve forumdan bunu tavsiye ettiler. Benimde çok bilgim yok kararsızdım. Salı günü bunu almaya karar verdim. İlk Xiaomi deneyimim olacak. Bahsettiğiniz problem bunda varmı kullanan yazarsa sevinirim bende.

Siparişi verdim ödemeyi yaptım da kargo neden bu kadar geç geliyor onu anlamadım kargoya pazartesi verileceği yazıyor teslim günü ise 3 aralık.

Dosya Ekleri

• hepsi.png
    hepsi.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 46
Siparişi verdim ödemeyi yaptım da kargo neden bu kadar geç geliyor onu anlamadım kargoya pazartesi verileceği yazıyor teslim günü ise 3 aralık.
Bende az önce sipariş verdim. Salı günü alıcaktım Mavi renk stokta kalmamıştı ve fiyatı artmıştı tekrar geldi diye sipariş verdim. Aynı teslim süresi yazıyor. 3 Aralık. Sanırım arkadaşın dediği gibi yoğunluktan. Daha önce gelirse yazarım size.

Tamamdır benim de gelirse önceden haber veririm buradan, şubeye falan gelse bu hafta gidip kendimde alabilirim benim için sorun olmaz, bakalım nasıl olacak.
Bende az önce sipariş verdim. Salı günü alıcaktım Mavi renk stokta kalmamıştı ve fiyatı artmıştı tekrar geldi diye sipariş verdim. Aynı teslim süresi yazıyor. 3 Aralık. Sanırım arkadaşın dediği gibi yoğunluktan. Daha önce gelirse yazarım size.
Hocam kargoya verildi mi sizin sipariş. Benim ki hala verilmedi telefonla aradım yoğunluktan bir kaç gün gecikebilir falan dediler merak ettim sizin durumu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı