Xiaomi Redmi Note 8 Bluetooth açılıp kapanıyor

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
Telefonda Bluetooth açılıp kapanıyor müdahale edemiyorum bu sabah bir kere televizyona ekran yansıttım sonra böyle oldu yüklediğim uygulamaya her izini verdim ama Xiaomi'nin uygulaması olduğunu görünce sildim ve Bluetooth açılıp kapanıyor telefonu kesinlikle sıfırlayamam ayrıca normal şartlarda buna sebep olan hayat eve sığar uygulaması yüklü değil kendi kendine oluyor.

Çözüm için herşeyi yapabilirim aşırı sinir bozucu telefonu kastırıyor ve şarjı yiyor.

Xioami'nin uygulaması olduğunu görüp niye sildiniz ki?
Yo ekstradan yüklediğim uygulama hem çalışmadı hemde vuna sebep olduğunu düşündüm ekstradan yüklediğim yansıtma uygulamasını sildim.

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce sadece telefon ayarlarını sıfırlamayı da deneyebilir bence. Sıfırlayamam diye belirtmiş çünkü. 🙁

Ayarları nasıl sıfırlayacağım uygulama verilerimin gitmemesi lazım.

Yo ekstradan yüklediğim uygulama hem çalışmadı hemde vuna sebep olduğunu düşündüm ekstradan yüklediğim yansıtma uygulamasını sildim.

Ayarları nasıl sıfırlayacağım uygulama verilerimin gitmemesi lazım.
Valla Xioami kullanmıyorum fakat sistemle alakalı ayarların olduğu bir yer var sonlarda oradan fabrika ayarları yerine cihaz ayarlarını sıfırlamayı seçerseniz belki işe yarar. Uygulama verisi gitmez büyük ihtimalle uygulamalara verilen izinler gider. Düzelmezse aynı menüden ağ ayarlarını da sıfırlayabilirsiniz. Wifi şifreleri falan gider haberiniz olsun ama.

Vallahi Xiaomi kullanmıyorum fakat sistemle alakalı ayarların olduğu bir yer var sonlarda oradan fabrika ayarları yerine cihaz ayarlarını sıfırlamayı seçerseniz belki işe yarar. Uygulama verisi gitmez büyük ihtimalle uygulamalara verilen izinler gider. Düzelmezse aynı menüden ağ ayarlarını da sıfırlayabilirsiniz. Wi-Fi şifreleri falan gider haberiniz olsun ama.

Benim için önemli olan şifresi başkasında olan Netflix hesabı. Dayım tek cihaz kullanıyordu bende hakkı boşa gitmesin diye benim telefonuma girmesini istedim şu an başka bir şehirde şifresini isteyemem hesap kaydının ve yaklaşık 40GB'lık olunlarım ve 8 GB PUBG Mobile verimin gitmesini istemem verilr gitse iç indirme yapabilirim ama Netflix'i riske atamam bir süre böyle kullanacağım kasma sorununu çözdüm şarj olayı da keza öyle sadece açılıp kapanması rahatsız ediyor bende bir şey yapmayacağım.

Ağ ayarlarını sıfırlayın o zaman rahatsız ederse. Sadece Mobil Veri,WiFi,Paylaşım ve Bluetooth ayarlarını sıfırlamış olursunuz.
Deniyeceğim teşekkürler.

Ağ ayarlarını sıfırlayın o zaman rahatsız ederse. Sadece Mobil Veri,WiFi,Paylaşım ve Bluetooth ayarlarını sıfırlamış olursunuz.
Dediğiniz yere baktım sıfırlama seçeneğini bulamadım ancak sorunun sebebini buldum xioaminin kendi yansıt uygulaması sürekli Bluetooth ile tv arıyor ancak ne sistem uygulamalarında ne de uygulamalarda yansıt uygulaması yok bu sebeple sonlandıramıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Deniyeceğim teşekkürler.

Dediğiniz yere baktım sıfırlama seçeneğini bulamadım ancak sorunun sebebini buldum xioaminin kendi yansıt uygulaması sürekli Bluetooth ile tv arıyor ancak ne sistem uygulamalarında ne de uygulamalarda yansıt uygulaması yok bu sebeple sonlandıramıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Xioami'nin uygulamalar için bir indirme kısmı vardı sanırım ayarlarda oradan bulup indirin silin bir şeyler deneyin olmadı ben kullanmadığım için pek aşina değilim maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı