Xiaomi Redmi Note 8 kapandı açılmıyor

Benim telefonumda böyle oldu güç tuşuna 20 saniye basınca ekran gri oluyo bir süre sonra tekrar siyah oluyo
Batarya veya donanımsal bir sorun yok ise telefon donmuş olabilir. Güç tuşuna 20 saniye boyunca basılı tutun bir tepki vermez ise telefonu USB kablo ile bilgisayara bağlayın aygıt bulunur ise aygıt ismini benimle paylaşın.
Benim telefonumda böyle oldu güç tuşuna 20 sn bastım ekran gri oldu tekrar siyah oldu

Son düzenleme:
Telefon sürekli kapanıyor bazen 1-2 gün kapalı duruyor bazen ise bir sure sonra açılıyor ve çok çabuk ısınıyor donuyor yardımcı olur musunuz?

Bilgisayar aygıt olarak algılıyor mu?

Hocam konuyu hortlaşmış olacağım ama aynı sorun bende de var şu an. Telefonumun şifresini unutmuştum recovery modu açmak için tuşlara bastım telefon kapandı. Şimdi ne şarj alıyor ne de güç düğmesine tepkime veriyor. Bilgisayarıma bağladığım da da sürücü kullanılamıyor yazıyor. İsmi de böyle 'qhsusb_bulk' yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl kapandı? Şarja takınca veya bilgisayara bağlayınca tepki veriyor mu? Aygıt yöneticisinde görünüyor mu?
Şarjı tamamen bittiyse, bataryayı şoklamak gerekebilir.

Hocam bende de aynı sorun var. Şarja bağlayınca tepkime yok. Recovery mod açmak istersen kapandı. Bilgisayara bağlayınca da telefon da tepki yine yok. Ama bilgisayar USB olarak saniye de bir sürücü kullanılamıyor diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı