Xiaomi Redmi Note 8 mağaza fiyatı ne olur?

Pardon, sizin dininiz olan Xiaomi'yi eleştirmiştim.
1605166991590.png

@VendettA21 Kötü bir telefon, alternatifi Realme 6 varken yüzüne bile bakılmaz.

Redmi Note 8'i ben de önermem. Bazı serilerde panel kronik sorunlu. Ben direkt olarak redmi serisi önermiyorum. Tercihinizi poco x3'ten ya mi 9t'den yana kullanabilirsiniz. Gayet güzel cihazlar. TR garantililer çok pahalı 3.000 TL üzeri oluyor bahsettiğim cihazlar. Telefonculardan IMEI repairli bir biçimde uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Genel olarak Redmi telefonları ben de önermiyorum. @Samotne Ciasteczka hocam çok güzel açıklamış.

Telefoncularda satılan Redmi'ler genelde yurtdışından getiriliyor. Kaçak IMEI atıp satıyorlar. O nedenle normalden daha ucuz oluyor. Bu telefonları almanızı tavsiye etmem.

Xiaomi önermiyorum. Her ne kadar kendi telefonum öyle olsa da.
Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum 1300₺'ye almıştım. Boştayken Windows 10'dan fazla RAM tüketiyor. Bana yetiyor çünkü telefon kullanan birisi değilim, bir tek telefon görüşmeleri için bir de Steam Guard vb. için kullanıyorum. Ama bir sürü sıkıntısı var almayın 1500₺ anca eder bu telefon.

Ayrıca belirtmeyi unuttum, çoğu Redmi modellerde ekranın parmağı algılamama sorunu var. Bazen yazı yazarken harfe basılı tutmak zorunda kalıyorum çok sürekli olmuyor ama ekran problemi var ve bu çoğu Redmi modelleri için geçerli.

Ayrıca belirtmeyi unuttum, çoğu Redmi modellerde ekranın parmağı algılamama sorunu var. Bazen yazı yazarken harfe basılı tutmak zorunda kalıyorum çok sürekli olmuyor ama ekran problemi var ve bu çoğu Redmi modelleri için geçerli.

2000 TL Bütçem var telefon önerir misiniz?
Seve seve.

Berbat MIUI.

GCAM yüklenmediği sürece patates kameralar.

Geç gelen yazılım güncellemeleri, hala MIUI 12 bekleyenler var ve güncelleme gelen cihazlarda ise bug kaynıyor.

32 GB modeli tam bir felaket.

Kronik sorunlu tianma panel.

Alternatif telefonları tercih edin. Sanırım Realme 6 vardı şu an sıfır Redmi Note 8 fiyatına, o alınabilir.

Peki hocam hangi telefonu öneririsiniz? 2000 TL bütçem var.

Yeni konular

Geri
Yukarı