Xiaomi Redmi Note 8 mobil veriyi algılamıyor

Lacia

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Telefona daha yeni ROM atmıştım (stok ROM) ve 1 aydır hiçbir sıkıntı yoktu. Fakat uzun bir süreden sonra aynı sorun tekrar oluşmaya başladı. Daha düne kadar bir şey yokken telefonda tüm uygulamalar olmasa bile %80'lik bir kısımda uygulamaya girince mobil veriyi algılamıyor veya aşırı yavaş oluyor. Algılaması için illaki mobil veriyi açıp kapatma yapmam gerekiyor yoksa uygulamaya hiçbir şekilde internet gelmiyor ve mobil veri tasarrufu vb. şeyler açık değil. Sizce durduk yere bu sorun tekrar neden oluşmuş olabilir? Teşekkürler.

Bende de aynı sorun olmuştu. Ben Türk Telekom kullanıyorum. Aradım sorunu çözemediler. 3-4 gün hep aradım. En sonunda bu sorunun gün içinde çözülmediği takdirde hizmet verememe durumundan dolayı cayma bedeli olmaksızın aboneliği iptal edeceğimi ve ödemesini yaptığım hizmetimi kullanmama engel olmalarından kaynaklı tazminat davası açacağımı söyledim. Aktardılar falan 30 dakika içinde çözdüler.

Not: İnternet yapılandırma ayarı diyecekler onların hepsi yapıldı. Sorun çözülmüyor. Acil sorunum çözülsün istiyorum de. Hatta telefonuma başka operatör hattını takınca sorunsuz çalışıyor de. Çözeler, ben öyle yaptım çünkü.

Geri
Yukarı