Xiaomi Redmi Note 8 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

karoas

Decapat
Merhabalar herkese. Bu iki telefon arasında 500-600 TL fark var. Bütçe olarak ikisini de alabilecek durumdayım ama aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Görüşleriniz için teşekkür ederim.

İki cihazı da kullanmasam da deneyimleme fırsatım oldu. Bence aradaki farka kesinlikle değer. Gerek tasarımdaki iyileştirme gerek hız gerek de kamera olarak daha üstün.

değer bir fark var arada, her iki cihazı da kısa bir gözlemleyebilme ve uzunca Redmi Note 7 ile 8 Pro'yu karşılaştırma (arkadaşlarımdan) fırsatım oldu, aradaki fark kesinlikle değer. (Note 7 ile 8 arasında uçurum fark olduğunu düşünmüyorum)

Note 8 Pro işlemcisi MediaTek marka. İnternette bazı kullanıcılar bu yönden şikayet etmişler. Isınma ya da herhangi bir sorun var mı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar herkese. Bu iki telefon arasında 500-600 TL fark var. Bütçe olarak ikisini de alabilecek durumdayım ama aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Görüşleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba bende pro var iş yerinde ki arkadaşımda note 8 var.Alacağın cihazı sen belirle. Kısa ve basit olarak şunu söylemek istiyorum oyun oynuyorum diyorsan pro almalısın.sarj ve ram açısından daha yuksek.
Fakat ben oyun oynamıyorum görsel ve kullanışlı olsun diyorsan note8 al.O cihaz daha küçük kibar ve kullanışlı.
Oyun oynayan biri içinde pro gayet makul.

Note 8 Pro işlemcisi MediaTek marka. İnternette bazı kullanıcılar bu yönden şikayet etmişler. Isınma ya da herhangi bir sorun var mı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
1 aydan beri kullanıyorum hiç öyle bir sorun yok fakat PUBG tarzı sisteme yük bindiren oyunlar oynamıyorum oynasam belki olabilir hiç denemedim. Genel olarak fiyatına göre alınabilecek en iyi telefondur kendisi düşünmeye bile gerek yok aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı