Xiaomi Redmi Note 8 nasıl?

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Redmi Note 8 almayı planlıyorum kara cumayı beklemek istemiyorum dolar ne olur diye. 1845 TL'ye Trendyol'da bulunabilmekte 64 GB versiyonu. Fakat kronik ve kötü yanlarını bilmediğimden çekiniyorum. Aynı zamanda fiyat tekrar artabilir diye de erkenden bu konuyu açtım. Bildiklerinizi aktarır mısınız? Bu telefonun kronik bir sıkıntısı var mıdır? Parasını hak ediyor mu? Ve önerileriniz nelerdir?

Xiaomi Redmi Note 8 iyi bir telefon ek olarak Xiaomi Mi A3 modeline bakabilirsiniz.

İthalatçı garantili almak sıkıntı değilse Realme 3 PRO ve güncellemeler önemli değilse Meizu Note 9 gibi telefonlar var.

Beklerseniz Xiaomi Redmi Note 8 Pro fiyatı 2000-2200 TL civarına düşecektir fiyatı beklenebilir bence.

Xiaomi Redmi Note 8 iyi bir telefon ek olarak Xiaomi Mi A3 modeline bakabilirsiniz.

İthalatçı garantili almak sıkıntı değilse Realme 3 PRO ve güncellemeler önemli değilse Meizu Note 9 gibi telefonlar var.

Beklerseniz Xiaomi Redmi Note 8 Pro fiyatı 2000-2200 TL civarına düşecektir fiyatı beklenebilir bence.

işte dolardır piyasanın halleridir olsun o pro modelinin en fazla 2200 e düşer gibi geliyor ne olacağı belli olmadığından 2000 üstüne çıkmadan istiyorumöneriniz için teşekkür ederim ama mi a3'ün note 8 e göre tam olarak farkı nedir sizce

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı